cvakani klimatizace

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
blefa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 26.10.2009 08:37
Bydliště: Plzeňáák

cvakani klimatizace

Příspěvek od blefa »

Stava se mi, ze na volnobeh (napr. na semaforech) je slyset cvakani nebo takove divne bublani 8O klimatizace. Kdyz ji vypnu, hned to prestane. Ma nekdo podobnou zkusenost??

Uživatelský avatar
Barthez
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1285
Registrován: 18.10.2007 11:21
Kontaktovat uživatele:

Re: cvakani klimatizace

Příspěvek od Barthez »

blefa píše:Stava se mi, ze na volnobeh (napr. na semaforech) je slyset cvakani nebo takove divne bublani 8O klimatizace. Kdyz ji vypnu, hned to prestane. Ma nekdo podobnou zkusenost??
jj mám tu samou praxi. Neuděláš s tím nic. Někomu to dělá více a někomu méně. Co trošičilinku pomůže je základní nastavení klimajednotky, ale nevyřešíš to nikdy.... Ja jsem to reklamoval, nastavoval, mazal a furt to děla.......
Pravidelný sraz VW každá poslední středa v měsíciv 18:00_MC DONALD_Poděbrady, dálnice z PHA na HK

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: cvakani klimatizace

Příspěvek od zbuj »

Jo me to dela taky... Na VAGu mi to hlasi i chybu klapek klim.
Nejde to nejak vymenit??

Uživatelský avatar
thoomass
Profík
Profík
Příspěvky: 909
Registrován: 25.09.2007 14:42
Bydliště: Brno-venkov
Kontaktovat uživatele:

Re: cvakani klimatizace

Příspěvek od thoomass »

Taky mi to dela, ale pry je to normalni, pry se nastavuji klapky, nevim..... :?

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: cvakani klimatizace

Příspěvek od zbuj »

No me to moc jako normalni neprijde kdyz to i VAG vyhodil jako chybu... Ne ze by mi to nejak vadilo, ze mi to cvaka, ale nekdy je to tak nejaka 120-tka :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: cvakani klimatizace

Příspěvek od mrmaryII »

Robi to preto, lebo v prevodoch, alebo na klapkach vznikaju vole a system nevie klapku nastavit do pozadovanej polohy. Kedze je tam spatna vazba, tak riadiacka vie kam klapku posiela a ci sa tam aj dostala a tento stav vdaka tymto volam neustale koriguje. Robi mi to tiez. Pozeral som aj na motory, ktore boli koli tomu vymenene, ale mozem povedat, ze ani omylom sa do toho rozoberania nepustam, kym to fakt nerobi ine problemy niez tie zvuky. Dam hlasnejsie radio a je to :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“