Tak sem se dočkal....

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Tak sem se dočkal....

Příspěvek od kimik »

V "noci" (28.2) z neděle na pondělí ve 23:01 mi volá auto že je poplach.Koukám nikde nikdo a nic se neděje.Ve 23:02 druhý telefonát auta - koukám už déle nikde nic, ale spíš bylo blbě vidět (tma a větve ve výhledu).
Ráno v 9:30 přiletěla manželka vyděšená,že máme rozbitý okno u auta... 8O
Vokno v hajzlu; sloupek dveří vhajzlu; navigace v hajzlu (4x šroubek mi tam nechali, abych si asi měl to nový čím přišroubovat); všude mraky střepů - hrůza!!!
Jako vždy - nikdo nic neviděl,nikdo nic neslyšel. Má to policie.Otisky nejsou -tada jsou,ale měl rukavice. Zajistili ale nějaké DNA stopy z konektorů atd. - tak uvidíme, ale stejně si myslim že to bude k ničemu. I když, třeba ho za pár let jednou za něco seberou.....
11let mi nikdo auto nevykradl (Fiat a muzika za 75k). Pášu máme 4 měsíce a už to frčí....

Ještě teď si nadávám, že sem tam hned nešel !!!! Tohle budu vydejchávat hóóódně dlouho.

P.S.: až se tady dlouho neobjevim, tak mě u auta zabili, nebo sedim za zabití já, popř. za těžký ublížení na zdraví.... :evil:

KiMiK.
Přílohy
okno.jpg
sloupek.jpg

sniphead
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 08.02.2010 19:09

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od sniphead »

kimik píše:V "noci" (28.2) z neděle na pondělí ve 23:01 mi volá auto že je poplach.Koukám nikde nikdo a nic se neděje.Ve 23:02 druhý telefonát auta - koukám už déle nikde nic, ale spíš bylo blbě vidět (tma a větve ve výhledu).
Ráno v 9:30 přiletěla manželka vyděšená,že máme rozbitý okno u auta... 8O
Vokno v hajzlu; sloupek dveří vhajzlu; navigace v hajzlu (4x šroubek mi tam nechali, abych si asi měl to nový čím přišroubovat); všude mraky střepů - hrůza!!!
Jako vždy - nikdo nic neviděl,nikdo nic neslyšel. Má to policie.Otisky nejsou -tada jsou,ale měl rukavice. Zajistili ale nějaké DNA stopy z konektorů atd. - tak uvidíme, ale stejně si myslim že to bude k ničemu. I když, třeba ho za pár let jednou za něco seberou.....
11let mi nikdo auto nevykradl (Fiat a muzika za 75k). Pášu máme 4 měsíce a už to frčí....

Ještě teď si nadávám, že sem tam hned nešel !!!! Tohle budu vydejchávat hóóódně dlouho.

P.S.: až se tady dlouho neobjevim, tak mě u auta zabili, nebo sedim za zabití já, popř. za těžký ublížení na zdraví.... :evil:

KiMiK.
mrzí mě to za tebe. taková věc nikdy nepotěší. jsou to jenom hajzlové, co ničí krásný auta, kvůli tomu, aby to někde prodal ia měli na flašku ruma nebo na fet. zabít je je málo :-( Měl si to aspoň pojištěný?
Volkswagen Passat 3C Highline 2.0 TDI 103kw BKP
Volkswagen Golf VI Match 1.6 TDI 77kw CAYC
Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kw R-Line

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od global »

Tak vitaj v klube :roll: ,
ale mne vydržala navi - odnieslo to iba sklo
strasne to naserie (kuwy zlodejske - tych co chytia by mali ruky odseknut)

bud rad ze nelialo a nevytopilo ti auto este k tomu
Naposledy upravil(a) global dne 05.03.2010 13:55, celkem upraveno 1 x.
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od koren.sl »

Tak vítej v klubu, já už to mám za sebou třikrát za posledního půl roku, stačí mrknout na můj avatar a je to jasný :D

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od gas »

jdou jen po NAVI nebo je zaujme i RCD510 ? to abych tu navi snad vyndal a nechal jen radio, to je nechutný, ještě že máme garáž, hovada ...

Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od koren.sl »

gas píše:jdou jen po NAVI nebo je zaujme i RCD510 ? to abych tu navi snad vyndal a nechal jen radio, to je nechutný, ještě že máme garáž, hovada ...
Smůla je že spousta těch blbců má takový intelekt, že nepozná že RCD510, není navigace.
:budo: :budo:

Uživatelský avatar
rhapsody
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 25.09.2008 20:37
Bydliště: Praha

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od rhapsody »

Je to smutný, kvůli navigaci takový škody okolo :|

Jen mi odpust, ale todle by sis měl příště lépe ohlídat, když už tam ten alarm máš, a něco signalizuje, navíc dvakrát krátce za sebou, nebude to jen tak pro nic za nic.

Přeju ti ať to bylo poprvé a naposled. Jinak moc pěkný autí. :kap:
Obrázek
vento mit turbodiesel

Scháním turbodiesel emblem (G2)
Prodám kůži na kapotu pro vento

Uživatelský avatar
Patrik
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1361
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prag
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od Patrik »

Krásnej Passi, takovýhle auta zaujmou, kolikrát jde jen o to, že dotyčnej se vozí akorát tak schnilim favoritem, a ty máš Passiho, tak aby tě nasral tak ti to poškodí... a nebo přijde fetka, tobě udělá škodu za 100k a to co ukradl prodá v bazaru za 5tis a už si za rohem píchá.... -----sekat ruce, a tahat za pinďoura po Praze------

PS: co je to okolo kliky, na vrchu dveří a na sloupku?? Vypadá to jak když na to nalili nějakou sračku...
EX Passat 3BG US Look

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od re5pekt »

to snad neni mozny!! :evil: :evil:
To jste dva hned po sobe!! :evil:

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 1&start=75" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od mrmaryII »

To Patrik: Hladali sa otlacky. Pravdepodobne jemne mlety hlinikovy prasok.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od kimik »

Nene, prave ze to pojisteny neni.... Ja vim, dalsi blbost, ale manzelku mam na matersky,
tak si nemuzu moc vyskakovat - kazda kacka je dobra...
A pojistovat to jenom kvuli nejakejm zm*dum, co chtej moji navi - to nikdy, to radsi u toho budu
spat a pak ho u toho zabiju.... :evil:

Ten bordel na dverich a sloupku je od toho, jak brali otisky.

Jak se nekdo zminil, ze sem to podcenil a mel jsem reagovat - tak to je fakt!!! Mel sem
totiz blby microvlny cidlo, ktery cca 2x tydne vyvolavalo falesny poplach a to zrovna taky
2x-3x zasebou - tudiz sem asi jenom skepticky vykoukl a nechal to byt.
Co naplat - uz sem ho vymenil za dobre; pridal 2x 120db sirenu do interieru a premyslim
o bezpecnostnich foliich od LLUMARu http://www.autofolie-llumar.cz/video-vniknuti
Teleskopickou montpaku na kola si ted beru domu a je pripravena az pobezim pri poplachu k autu
{ted uz nebudou falesny}...No a ted cekam, a az nekoho nacapu, tak se to urcite dozvite ve
vecernich zpravach, pac to bude masakr.... :mad3: :budo: :evil:

Kdyz nepocitam navigaci, tak oprava me vysla na 1350,-okno; 865,-sloupek a 7 hodin prace
s vymenou a luxovanim a kompletnim uklidem, coz docela jde.... :roll:

KiMiK.

Uživatelský avatar
prosa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 318
Registrován: 12.05.2008 12:59
Bydliště: Dobřichovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od prosa »

to samý se stalo mě.. včera před 6h na Praze 4 před prací... akorát mám vymlácený druhý okno (u spolujezdce) a 510 v prde.. Naštěstí tam nemám nic jinýho rozbitýho. Dneska jsem to odvezl do servisu, tak uvidíme.. Naštěstí narozdíl od Kimika.. ale stejně

Uživatelský avatar
rhapsody
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 25.09.2008 20:37
Bydliště: Praha

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od rhapsody »

kimik v tom případě se ti omlouvám, myslel sem že si to fakt podcenil, ale pokud ti to takhle dělalo vícekrát, tak to holt byla smůla že to takhle zrovna vyšlo ..
snad to bylo naposledy a už se ti tydle nepříjemnosti vyhnout. :kap:
Obrázek
vento mit turbodiesel

Scháním turbodiesel emblem (G2)
Prodám kůži na kapotu pro vento

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od kimik »

rhapsody píše:kimik v tom případě se ti omlouvám, myslel sem že si to fakt podcenil, ale pokud ti to takhle dělalo vícekrát, tak to holt byla smůla že to takhle zrovna vyšlo ..
snad to bylo naposledy a už se ti tydle nepříjemnosti vyhnout. :kap:
Neni za co se omlouvat - kazdej si za svoji pakarnu muze sam. Kdybych nebyl debil a vymenil tu
microvlnu za novou {900,-Kc}, neresil bych falesny poplachy. Potom bych si byl kazdym poplachem jistej a mohl sem rovnou letet k autu. No nic, aspon me to ted donutilo ji koupit....
Mimochodem, policista mi povidal, ze v tu nedeli udelali navi jeste u jednoho Superba, ale na jinym sidlisti....

Ale ti folie sou zajimavy - poradne to ty hajzly zrdzi....

To prosa: a ty si to mel pojisteny??? nebo sem jenom ja "vul" a nepojistenej... :?:

KiMiK.

Uživatelský avatar
Palko
Pilot
Pilot
Příspěvky: 748
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak sem se dočkal....

Příspěvek od Palko »

Kuva takovým hajzlům urazit ruce u samé pr**le, k 510 by měli dávat i basebalky :cowb:
Laser aréna ve Zlíně http://www.zona123.cz

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“