Passat s nemeckou priruckou :(

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Scat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.03.2010 12:10

Passat s nemeckou priruckou :(

Příspěvek od Scat »

Ahoj, chtel bych nejakou dobrou dusi pozadat o par rad, mam dovezeneho Passata z nemecka a nektere veci se mi nepodarilo prelouskat.

1) V aute je USB, chapu to dobre, ze tam pripojim Flashku, na ni dam MP3, autoradio prepnu na CD a bude to hrat? Jsou nejaka omezeni na pocty adresaru apod? Zdalo se mi, ze tam snad muze byt jenom 6 adresaru? Pozre to velkou, rekneme 8GB flashku?

2) Display (maxidot?) se mi podarilo pocestit, ale navigace odmita. Chapu ze mam nemecke DVD, ale co zbytek systemu: Radio, prehravac, nastaveni... lze to pocestit? Do nastaveni jazyka jsem se dostal, ale cestina neni. Jestli to dobre chapu, mam MFD DVD.

3) Mapy - kde se daji sehnat nove? Jestli jsem to dobre procetl, navigovat cesky to nebude a prepalit to taky nejde, nebo uz je nejaka zmena?

4) Lze mapu prepnout do 3D?

5) Mam tam pripravu na telefon (takovy ten univerzalni drzak), multifunkcni volant. Mam tedy predpokladat, ze je v aute bluetooth? Staci mi teda koupit drzak pro svuj telefon a sparovat ho s autem? Kde se daji ty drzaky sehnat? Nekde jsem tu nasel odkaz primo pro svuj telefon, ale uz nefungoval, mam Nokia 6210 Navigator.

Diky za kazde nakopnuti spravnym smerem :)
VW Passat Variant 2.0 TDI PD 103 kW rv. 2007 | VW Golf Variant 1.9 TDI 66 kW rv. 2000

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Passat s nemeckou priruckou :(

Příspěvek od mrmaryII »

Pouzi tlacidlo "Hledat" a na vsetky tvoje otazky najdes odpoved. Vsetky tu uz zodpovedane.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Scat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.03.2010 12:10

Re: Passat s nemeckou priruckou :(

Příspěvek od Scat »

mrmaryII píše:Pouzi tlacidlo "Hledat" a na vsetky tvoje otazky najdes odpoved. Vsetky tu uz zodpovedane.
No ja jsem samozrejme hledani pouzil, ale vsechno tu opravdu neni a nebo uz jsou tu prispevky stare, takze se situace mohla zmenit. A taky samozrejme zkousim sam, ale to zatraceny cd+usb se chova pekne pitomne a nechce se mi verit, ze je to opravdu omezeny na 6 adresaru a v kazdem pak max. 99 skladeb a navic bez ID3 tagu/textu :(

A drzak na tu Nokii jsem na internetu nenasel, mozna neco na ebay, ale je to nemecky a bez fotky, poznam prd jestli je to ono.
VW Passat Variant 2.0 TDI PD 103 kW rv. 2007 | VW Golf Variant 1.9 TDI 66 kW rv. 2000

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: Passat s nemeckou priruckou :(

Příspěvek od global »

USB sa presne tak TUPO chova, s tym nic neurobis,

driak napr:

http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=VW+blue ... =0&bkBtn=1" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Scat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 04.03.2010 12:10

Re: Passat s nemeckou priruckou :(

Příspěvek od Scat »

global píše: driak napr:

http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=VW+blue ... =0&bkBtn=1" onclick="window.open(this.href);return false;
Aha, diky... a co presne tohle umi (nemecky nevladnu) - pocitam ze je to teda Bluetooth modul a predpokladam ze to pak vypne radio a pusti to hovor do repraku, pouzije se mikrofon v aute... a umi to taky zobrazit jmeno volajiciho na navigaci nebo na displeji?
VW Passat Variant 2.0 TDI PD 103 kW rv. 2007 | VW Golf Variant 1.9 TDI 66 kW rv. 2000

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“