Samootevírací kufr

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hrasko
Profík
Profík
Příspěvky: 1003
Registrován: 09.12.2009 13:58
Bydliště: ...západ SVK

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od Hrasko »

Audi A6 Avant :wink:
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
V beznádejnej situácii je po ruke vždy jedno riešenie : kladivo
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =

btomec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.02.2012 21:17

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od btomec »

Nezkousel jste nekdo i takovy to cidlo pod zadni naraznik? Myslim, ze nejnovejsi Passat to ma, ze kdyz pride clovek ke kufru, zasmatra nohou pod naraznikem, tak se kufr sam otevre. Samozrejme podminka je KESSY, coz ja mam a chtel bych to dodelat prave i s tim cidlem.

Pokud by nekdo umel pripravit kabelaz i s tim cidlem, tak ji koupim. Pripadne aspon cislo dilu toho cidla, abych dle toho zkusil neco najit na webu. Diky.

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od macko25 »

ak to motory budu podporovat a bude tam ja patricna podpora z KESSY myslilm že by to mohlo fungovat ...

btomec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.02.2012 21:17

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od btomec »

Mno ted jsem nekde cetl, ze tie snimace pod naraznikem nie su "opticke" ale spis "dotykove" (treba sa vraj do toho zlahka dotknut) a teda musi za tym byt aj nejaka logika aby to v pripade pohybu auta odpojilo (aby to narazy vody a kamienkov neaktivovali). Takze samotne snimace asi nebudu stacit.

Nie je tu niekto zo "servisakov", co by tusili jak to cidlo funguje a co k tomu treba?

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od macko25 »

toto tam je poriesene urcite cez sw... samozrejme že to funguje iba ked auto stoji...
a ci to je dotykove to neviem... ale na ilustracny videach je vidno že to bude opticke...

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od uncompromised »

předpokládám, že to po rozjezdu nebude aktivní, nedovedu si představit, že bych v tomto období musel zespodu šmátrat po špinavým autě, nehledě na to, že i kdyby to bylo na dotyk, tak najedu na hromadu sněhu a otevře se mi kufr :)

Uživatelský avatar
vdostalek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 421
Registrován: 03.01.2011 10:35

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od vdostalek »

a nebude tam ultrazvukové čidlo podobné parkovacímu?
VW Passat 3C 2006 Highline 4Motion silver sedan (2,0 tdi, 103 kW, BKP vyměněn za BKD)
My ze Slovácka máme jedno univerzální řešení na všechno - ALKOHOL :drug:

btomec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 19.02.2012 21:17

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od btomec »

Netusim aky je to senzor. Preliezol som ETKU zhora-zdola a nenasiel som ani zmienku. Asi v tom neviem hladat. :)

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od protecta.sk »

Konecne aj ja hotovo.
Teda prva faza, dnes este nahodit modul na zatvaranie dialkovym.

sice hodinu som zbytocne hladal chybu a nakoniec to bolo ze CAN nemal byt pohonov ale info.

zatial mi to ide jedina vec co nejde je otvorenie tlacitkom v soferovych dverach.

a ked zaskrtnem ten security lock v 46 byte2 bit 03 tak mi pri odomknuti auta dialkovym otvara aj zamok kufru.
a ked chcem otvorit kufor tak musim stlacit tlacitko kufra alebo tlacitko na kufry a potom rychlo odomknutie dialkovym, inak prejdu motory ale zamok sa neotvori.
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od macko25 »

mas to iba zle nakodovane...
a ked sme pri CANoch v ELSE sa pise na CAN komfortu a nie info...to len taky detail...
otvaranie musi fungovat z kluca, tlacitka na dverach a tlacitka na zadnych dverach... toto je vecou len kodovania...

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od protecta.sk »

hej hej pozeram ze som blbost napisal, mam to na komforte nie na info:)

no mne ide z kluca, aj z kufra ale nie z dvery vodica.
v kodovani nemam security lock povolene, lebo ked ano, tak pri kazdom odomknuti mi odomkne zamok kufra, neotvori ho ale odomkne a ked chcem otvorit musi otvorit odomknut otvorit az vtedy to ide..
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od cernytdi »

a kdo byl tak sikovnej a udelal ti kabelaz ?????? NO NO TAK UZ TO NAPIS CHLAPE SAKRA :laugh: :drinks:

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od protecta.sk »

jaaaaj jasneeee ja som chcel uz davno, len musel som zarabat na dalsiu skvelu kabelaz, samozrejme NAJ kabelaze len od:

:rog: cernytdi :rog:

Vsetko funguje super, kable sedeli ako maju. vrelo odporucam.
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od pásovec »

už sem se lek, že tu místo černéhoTdi vyrábí kabely nějaká černáRuka :lol:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
protecta.sk
Řidič
Řidič
Příspěvky: 157
Registrován: 28.12.2009 21:53
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od protecta.sk »

no poviem ti ze ani by sa mi nechcelo robit tu kabelaz, za tie prachy to stoji, vo VW minies aj tak viac a este kabliky zhanat a merat atd atd.

krasne zapojis a vsetko facha:))))

keby sa mi podarilo odsroubovat vsetky 4 srouby na pantoch tak by to bola brnkacka, ale kedze moje murphyho auto mi povolilo odsroubovat 3 a stvrtu som musel odvrtat.
panty som zistil az ked som dal dole ze nemaju dieru, ale poviem Vam ze staci vyvrtat dierku do tych pantov, staci prilozit tu paku a krasne to zapadne, zavitnikom zavit a je to ako od matela:D

vsetko facha len to kodovanie nie, cize neotvori mi kufor od vodica, to je jedine minus, ale to vyriesim.
Kto ma zaujem o modul zatvarania dialkovym, tak 30€ aj s postou.
Chcete VW nálepky, hrnčeky a pod?
Vyrezávaná reklama, reflečné nálepky (biela, čierna, rôzne farby), potlač predmetov, tričiek, hrnčeky, tašky a iné, už od 1Ks.
info@q-tek.sk alebo +421 915 835345

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“