Samootevírací kufr

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od pásovec »

Nene, to jsou podle me takove spoje mezi pantama a motorama.

Jinak zkus na pomoc coolxmana, podle me to mate za sobotu udelany.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

pásovec píše:Nene, to jsou podle me takove spoje mezi pantama a motorama.

Jinak zkus na pomoc coolxmana, podle me to mate za sobotu udelany.
Ja to uz udelane mam. http://www.youtube.com/watch?v=c4NtKfKtRA8" onclick="window.open(this.href);return false;
Za jeden den to nemas sanci udelat si myslim. Ja jsem mel auto rozebrane 2 tydny. Tyden jsem to delal, protoze mi porad neco chybelo a druhy tyden jsem cekal na WAG_COM kabel.
Jsem se zase prohl, kdyz mi prisel za kabel ucet. Kabel vysel draz nez cela uprava kufru.

kubas_passat
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 15.10.2009 12:01

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od kubas_passat »

No ty volee... toho se bojim, ze se to rozvrta cely a skonci to na nejaky ptakovine typu pant a ja budu bez auta.
Asi mi nezbyde nic jinyho nez kazdej den 5 x votvirat ten zasranej kufr rucne.

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od lukasko144 »

mrmaryII píše:Ja som ale napojil osvetlenie vypinaca k stropnemu svetlu nad batozinovym priestorom (nie na bordnetz), aby mi to svietilo len vtedy, ked je otvoreny kufor. Je to fakt super vec :)
Neviem, ako to overit, ale podla mna to tlacidlo urcite nesvieti, ked je kufor zavrety.
To vsetci mate na tom tlacidle auto cele vybielene? Ja mam len biely okraj auta a tak sa mi to aj viac paci..
Inac, tlacidla s celym bielym autom mozem dodat..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

lukasko144 píše:
mrmaryII píše:Ja som ale napojil osvetlenie vypinaca k stropnemu svetlu nad batozinovym priestorom (nie na bordnetz), aby mi to svietilo len vtedy, ked je otvoreny kufor. Je to fakt super vec :)
Neviem, ako to overit, ale podla mna to tlacidlo urcite nesvieti, ked je kufor zavrety.
To vsetci mate na tom tlacidle auto cele vybielene? Ja mam len biely okraj auta a tak sa mi to aj viac paci..
Inac, tlacidla s celym bielym autom mozem dodat..

Jo to je taky pekna vychytavka. Aspon ti sveti jen kdyz mas otevreny kufr a to vzdy. Ja to tahal do predu. Daval jsi pred tlacitko odpor? Nevim na kolik V ta LEDka sviti.
Jinak me sviti cele auticko vne tlacitka (cervene) - jestli jsi mel tohle na mysli.

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

kubas_passat píše:No ty volee... toho se bojim, ze se to rozvrta cely a skonci to na nejaky ptakovine typu pant a ja budu bez auta.
Asi mi nezbyde nic jinyho nez kazdej den 5 x votvirat ten zasranej kufr rucne.
Z vlastni zkusenosti ti doporucim, sehnat si vsechny dily ktere k tomu potrebujes, vypsat si to a pak si to u auta projet. Treba mel jsem jiny GATEWAY v aute nez CERNYTDI.
ON ma 12 PINovou ja 20-ti. a ted kam to zapojis. To byl jeden den zdrzeni. Pak panta. On je v aute uz mel, ja je musel kupovat (jsou dva druhy bez zesileni a se sesilenim( sesilene jsou s 6mm dirkou))- 2dny zdrzeni nez je ve VW dostali. Pak propojka pant- motor
- dalsi den a nakonec diag kabel jsem musel kupovat- tyden cekani. Tak asi tak.

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od lukasko144 »

jabusko píše:
lukasko144 píše: Neviem, ako to overit, ale podla mna to tlacidlo urcite nesvieti, ked je kufor zavrety.
To vsetci mate na tom tlacidle auto cele vybielene? Ja mam len biely okraj auta a tak sa mi to aj viac paci..
Inac, tlacidla s celym bielym autom mozem dodat..

Jo to je taky pekna vychytavka. Aspon ti sveti jen kdyz mas otevreny kufr a to vzdy. Ja to tahal do predu. Daval jsi pred tlacitko odpor? Nevim na kolik V ta LEDka sviti.
Jinak me sviti cele auticko vne tlacitka (cervene) - jestli jsi mel tohle na mysli.
Ja to mam praveze uz od vyroby, preto sa cudujem, ze ostatni maju ine tlacidlo. Napr. aj nas predseda na tej poslednej fotke tu http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=150. No a nakoniec som nasiel aj fotku svojho tlacidla..
Přílohy
SDC10844.JPG
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

tak to tohle je daleko hezci
Přílohy
Th_b6variant_44.jpg

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od lukasko144 »

jabusko píše:tak to tohle je daleko hezci
Presne ten som myslel. Ale vsetci maju to auticko vyplnene. A to sa m nepaci.. :)
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

lukasko144 píše:
jabusko píše:tak to tohle je daleko hezci
Presne ten som myslel. Ale vsetci maju to auticko vyplnene. A to sa m nepaci.. :)
Aha, a to druhe tlacitko ma stejne rozmery? Z fotky to vypada na ctverec.

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od cernytdi »

tak to tady procitam moc pekny kluciiiii to tlacitko co je na obrazku nahore kde je vnirek cernej je ze starsich modelu a kde je vnitrek praznej je to novi tlacitko, to stare se uz neda objednat .

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

cernytdi píše:tak to tady procitam moc pekny kluciiiii to tlacitko co je na obrazku nahore kde je vnirek cernej je ze starsich modelu a kde je vnitrek praznej je to novi tlacitko, to stare se uz neda objednat .
Dekujem za vysvetleni

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od pásovec »

No nevím. Já mám také plné autíčko a je to 3D0 neboli to nové. Tipoval bych, že 3C0 jakoby staré bude mít jen obrys auta.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
jabusko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 30.03.2010 20:15
Bydliště: Schaffhausen

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od jabusko »

pásovec píše:No nevím. Já mám také plné autíčko a je to 3D0 neboli to nové. Tipoval bych, že 3C0 jakoby staré bude mít jen obrys auta.
JO jo - to co jsem posilal v priloze 3C0 959 831 REH
Ja si myslel, ze tohle je to nove

peacemaker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 05.11.2009 22:29
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Samootevírací kufr

Příspěvek od peacemaker »

Dotaz chlapy koduje se něco nebo to fachčí bez kodování
Passat 3c Variant 1,9TDI Comfortline

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“