Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od tosiko »

No já vím že trochu s těma fordkama sem reju , ale potřebuju bezproblémovou káru na denní ježdění a né něco na frajeřinu co ale stojí pořád v garáží , sorry sullaco a ostatní kteří se nemohou odprostit od super pocitu se svého vozu , také jsem na tom byl podobně jenomže já jsem do své B5 zdaleka nemusel tolik investovat a do pocitu že mám auto , vždyt je to jenom kus dopravního prostředku.

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od tosiko »

Vím že jsme out téma tak se omlouvám sory.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od re5pekt »

tosiko píše:No já vím že trochu s těma fordkama sem reju , ale potřebuju bezproblémovou káru na denní ježdění a né něco na frajeřinu co ale stojí pořád v garáží , sorry sullaco a ostatní kteří se nemohou odprostit od super pocitu se svého vozu , také jsem na tom byl podobně jenomže já jsem do své B5 zdaleka nemusel tolik investovat a do pocitu že mám auto , vždyt je to jenom kus dopravního prostředku.
Jak vis, kolik jsme investovali do nasich aut? :? :wink:
Jinak mas pravdu, je to jen kus "dopravniho prostredku" , tak proc si nekoupis Nissana micru? Naprosto bezproblemove male auticko. 8) :wink:

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od zbuj »

re5pekt píše:
tosiko píše:No já vím že trochu s těma fordkama sem reju , ale potřebuju bezproblémovou káru na denní ježdění a né něco na frajeřinu co ale stojí pořád v garáží , sorry sullaco a ostatní kteří se nemohou odprostit od super pocitu se svého vozu , také jsem na tom byl podobně jenomže já jsem do své B5 zdaleka nemusel tolik investovat a do pocitu že mám auto , vždyt je to jenom kus dopravního prostředku.
Jak vis, kolik jsme investovali do nasich aut? :? :wink:
Jinak mas pravdu, je to jen kus "dopravniho prostredku" , tak proc si nekoupis Nissana micru? Naprosto bezproblemove male auticko. 8) :wink:


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
Nightflare
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Nightflare »

Jasný a taky je Micra jedno z nejhezčích, že? Hned po fiatu Multipla :mrgreen:

Jinak u mě to tedy zatím vypadá buď na 3C Var. 1.9TDI Highline (škoda že u nás se skoro nedají sehnat) nebo 2.0TDI BMP ideálně 4M... koupě je v plánu na červen, takže můžu začít něco vyhlížet :) Nevíte, kde by se za rozumnou cenu nechal koupit, nebo alespoň půjčit ten měřič hloubky laku? :idea:

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od re5pekt »

na auto se zkus mrknou na http://www.autazdovozu.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
maj paradni pastiky, ale nevim na 100%, jestli se jim da verit? Mam pocit, ze prosa tam koupil?

Uživatelský avatar
Nightflare
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Nightflare »

Jo na tyhle auta jsem se koukal, vypadají opravdu dobře, ale koukám že je to pouze 125kW s piezoelektrickými vstřikovači který se serou a nejdou repasovat, nemám pravdu?

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od zajda82 »

hoši bacha na ně, trošku jsem je googlil a vypadá to na stočený tacho a to jejich přičiněním - našel jsem i příběh kde se měnil motor, prodejce prý vždy přestane zvedat telefon. Navíc podívejte se na ty ceny a ujeté km. Něco tam je špatně. Doporučuju nejvyšší opatrnost.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od pásovec »

Lépe bych to nenapsal :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Nightflare
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Nightflare »

Takže podvodníci... mmm :| A to jsem si říkal jaký k nám vozej hezký kousky :? To tedy vypadá, že pokud budu chtít Passata, tak si pro něj budu muset dojet do říše osobně...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od pásovec »

Nemusí to být podvodníci. Jen počítat s vyšším náběhem, konec konců jako skoro u každého bazaru tady...
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Nightflare
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Nightflare »

A jak jste tedy nakupovali 3Cčko vy?Pochlubte se :D

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od pásovec »

Já jsem si dojel k sousedům :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Sullaco »

Já hledal autorizákách předváděčky nebo referenční auta atd. Nakonec jsem sehnal u Porsche Brno po jejich fin. řediteli. Do normálního bazaru už bych nešel. Nebo si zajet ven osobně jak Píše Pásovec, ale taky nejlíp do nějakýho salonu.

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od zajda82 »

Ja spechal, takze jsem nasel v ceskem bazaci (ESA), overil km, dojednal nejakou slevicku a zasel si pro nej.

Kdybych nespechal, jako ze priste doufam nebudu tak mobile.de, autoscout24.
Najit par kousku, zavolat o VIN, proverit, dohodnout slevu a vzit si dva dny volno.

Btw. v nemecku je stoceni tacha trestnej cin, tzn. vetsinou to probiha v cechach. Znamy jel zrovna minuly mesic pro A6, nakonec sehnal nejlepsi kup na soukromou nabidku, je jich tam dost.

Celkove je tam podle me podstatne mensi pravdepodobnost ze te nekdo ojebe, coz ale neznamena ze to nejde.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“