Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

2005 - 20..
Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od zbuj »

Ja mit 450 na auto - tak o VW ani nepremyslim :mrgreen: Audi, nebo BMW
ale to je asi dane tim ze passtiku uz mam nejakej ten patek. Jsem spokojeny s tim co mam, ale za ty prasule jsou na trhu lepsi auta - ceny jdou strasne rychle dolu a zanedlouho se snad bude okolo tehle sumicky pohybovat A5 a to nastane cas se rozloucit s passtikou :gey:

Kazdopadne se passtiky neboj :wink:

Uživatelský avatar
Nightflare
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Nightflare »

zbuj píše:Ja mit 450 na auto - tak o VW ani nepremyslim :mrgreen: Audi, nebo BMW
ale to je asi dane tim ze passtiku uz mam nejakej ten patek. Jsem spokojeny s tim co mam, ale za ty prasule jsou na trhu lepsi auta - ceny jdou strasne rychle dolu a zanedlouho se snad bude okolo tehle sumicky pohybovat A5 a to nastane cas se rozloucit s passtikou :gey:

Kazdopadne se passtiky neboj :wink:
Neřekl jsem, že ty peníze mám doma na kupičce a dám je za auto, ale že si chci vzít auto na leasing :wink: A5 Je krásná ale potřebuji i něco praktického, takže rozhodně kombi :wink:

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od zajda82 »

hosi, ja hlavne myslel ze si ma ty prachy nechat kdyby je potreboval, ne ze je tam vytece

a sullaco, tvoje teorie o tom ze si sem kazdej prijde jen kdyz ma problem je trosku zvlastni, kdyz ses jeden z tech co tvrdi ze zadnej problem nema ;)

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Sullaco »

zajda82 píše:hosi, ja hlavne myslel ze si ma ty prachy nechat kdyby je potreboval, ne ze je tam vytece

a sullaco, tvoje teorie o tom ze si sem kazdej prijde jen kdyz ma problem je trosku zvlastni, kdyz ses jeden z tech co tvrdi ze zadnej problem nema ;)
1) Moje teorie není nijak zvláštní, protože z 90% sem chodí lidé, kteří mají s něčím problém. Projdi si témata od začátku a uvidíš. Projdi si témata v sekci B5 a narazíš na to samé. Je zde skupina lidí, kteří sem přispívají pravidelně a ne jen s tím, že mají problémy. Kolik jich je? Si to spočítej. Hlavně si však spočítej, co Passatů jezdí po ČR a jak směšné číslo je oproti tomu číslo zde diskutujících. Většinou si ten kdo má problém, sedne k netu, narazí na VW forum, zaregistruje se aby měl přístup, svěří se s problémem a očekává radu. Ve většině případů pak o něm není ani vidu ani slechu. Ještě jsem neviděl takovýho nováčka, aby přišel a založil téma o tom jak je spokojenej. Toto je ale zcela normální jev. Znovu si ale spočítej, co Passatů jezdí v ČR. :wink:

2) Nikde jsem nepsal, že mám zázračné auto a bez problému TAK TO POZOR :!: Potkalo mě čerpadlo, (viz. sekce o čerpadlech), vržou mi trochu silentbloky na nápravě, možná mi kapínek klepe nějakej čep po vymetení díry a to je zatím vše. Ťuk ťuk zaplať Satan :D Mám Pašíka tohodle typu pouze několik měsíců a tak obsáhlejší report nemůžu podat. Ale upřímně říkám, auto nešetřím, na spotřebu rozhodně nejezdím a gumy také ne. Na předchozí Paštice mám přes třista pade a ještě něco na Supovi. A kolik sem si na tyhle auta před koupí vyposlechnul špíny! Náprava naprd, PDčko jebka atd. A auta nalítali to co nalítali bez vážnějších problémů. Proto říkám, samozřejmě že nějaký problémy jsou a budou, ale to je všude. Přeber si to jak chceš. :wink:

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od zajda82 »

No vzdyt, a kam do toho nesedi to pade co doporucuju aby si Night schoval?

Porad mi unika co vlastne resis? Passat se mi sere tak to reknu.

Mam svy auto rad a sere se jak stara kraksna a je to PASSAT 3C, preber si to jak chces ;)

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Sullaco »

Ale já vůbec nic neřeším kámo narozdíl od tebe :D
Jestli se ti sere, ok to je mi líto, nikde tě nenabádám k tomu abys to zamlčoval.
Mě se tam taky něco vysralo ale zatím to beru jako že to mělo nárok. Třeba mám štěstí a třeba taky ne. Ukáže čas.
Tak se už nezlob ušáčku :mrgreen: Hajdy chrnět, už je pozdě :wink:

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od standokan »

jj 3c je špica auto ale jenom v benzínu to říkám pořád :wink: :mrgreen:
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od pásovec »

Taková 3,2 VR6 co ;-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Nightflare
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Nightflare »

Pánové ropné vrty opravdu nevlastním... svezení by to bylo určitě krásný a kdybych nejezdil každý den, ale jen občas na vejlety, tak o tom možná zauvažuju, ale takhle je to nereálné, potřebuji něco s čím se dá alespoň při malé snaze jezdit za rozumný peníz :wink: Jak tu tak pročítám forum... sedačky v kůži nappa jsou standartně klimatizované? :idea:

Uživatelský avatar
standokan
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 3077
Registrován: 17.04.2008 11:59
Bydliště: Uplnej sever

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od standokan »

dělaj passata i na zemní plyn a kam se fin sere nafta a hlavně jezdíš a nejsi v servisu
w8 4.0 2004 variant čiping na 224kw

Uživatelský avatar
Nightflare
Řidič
Řidič
Příspěvky: 105
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Letohrad
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od Nightflare »

standokan píše:dělaj passata i na zemní plyn a kam se fin sere nafta a hlavně jezdíš a nejsi v servisu
To je sice pravda, ale cena 600k+ je mimo moje možnosti...

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od pásovec »

Seděl jsem v nappě a velké zklamení. Alcantara je lepší.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od TNT »

Ja tu pisnu jen kratce, ze jako tisice ostatnich leju do Passata pouze naftu a olej pri vymene. Voda do ostrikovacu se taky cas od casu ztrati...A jeste jedna vec. Golf Variant je opravdu malej a hnusnej. Bohuzel je to tak. Takze Pass 2.0TDI BMP a jsi v pohode. Pokud autum aspon trochu rozumis, vyberes ojetinu dobre. :wink: Jo a Standokana neres, vi prd v cem je sila TDI. :D

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od tosiko »

Zdravím pánové , hele před nedávnem jsen tu hodil takovou ůvahu o spolehlivosti 3C paštik a vidím že i kdysi před léty se tu najdou oponenti kteří tvrdí že je to super kára i když do toho nasypali třeba xxxxxx desítek tisíc aby vůbec mohli jezdit. Mně je VW u rozumu proto hodně váhám za co vyměnit moji bezproblémovou B5 v benzínu ,no fakt bych chtěl zústat u koncernu ale každým dnem mně tu od toho odrazujete , viz link níže snad se mi ho sem podaří vecpat

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 3C 2.0TDI či Golf VI 1.6TDI/ 1.4TSI

Příspěvek od tosiko »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=145626" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“