3B výměna za 3C a proč vlastně.

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

3B výměna za 3C a proč vlastně.

Příspěvek od tosiko »

Zdravím a předem chci napsat že nechci prudit ale nedá mi to , jsem šest let hodně spokojeným uživatelem PASSATA B5 A NASTALA DOBA VÝMĚNY ZA MLADŠÍ KUS. Ač přesvědčen že pújdu do B6 a zase benzín poněvač nafta mně nebere pro vaše problémy a mně odvrací do mého srdce rvoucí značky Ford a jít do Mondea , s B5tkou jsem nadmíru spokojen ale nemožnost sehnání benzínu a veškeré problémy s 2.0 tdi 103kw jak ty vozy nejvíce disponují ,jsem asi rozhodnut ač rozum velí VW srdce Ford pls jestli mi někdo tyto ůvahy může nějak vyvrátit popř. napsat pro a proti , no tak nevím no.?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: 3B výměna za 3C a proč vlastně.

Příspěvek od pásovec »

Tak z benzínu máš možnost 1,6FSi 115k, 2.0 FSi 150k nebo 2.0 T nebo 3,2 VR6
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
tosiko
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 399
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slezko
Kontaktovat uživatele:

Re: 3B výměna za 3C a proč vlastně.

Příspěvek od tosiko »

NO to právě že v ČR 1.6 FSI není prakticky k dostání a vúbec benál je pasé.

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: 3B výměna za 3C a proč vlastně.

Příspěvek od Sullaco »

Nějak pořádně přesně nevim kdo ti co velí a co tě táhne. Je to zase jak ohraná písnička. Podívej se co těch aut jezdí a kolik lidí zde přispívá. Já když teď sednu do mojí B5 FL či Superba I FL tak je 3C naprosto někde jinde a sem za to auto rád. A jestli si myslíš, že Ford je se svým Mondeem bezchybnej zázrak tak do něj jdi. Auto je to taky hezký, ale uvidíš sám. Howgh :wink:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“