Predné svetlá - čistenie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
imo17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 12.09.2009 19:47
Bydliště: Púchov

Predné svetlá - čistenie

Příspěvek od imo17 »

Mám na afte obyčajné predné svetlá a všimol som si že vodičova čočka je akási špinavá - najskôr pozostatok vlhkosti po odpadnutých gumových krytkách. :oops: dajú sa tie čočky nejak vyčistiť?

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Predné svetlá - čistenie

Příspěvek od ejne »

Vyberies svetlo . cocku vyberies von a vycistis.

ako zhodit svetlo - narznik dole svetlo dole. - je to v FAQ
ako rozoberies sveto - je to vo FAQ
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

imo17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 12.09.2009 19:47
Bydliště: Púchov

Re: Predné svetlá - čistenie

Příspěvek od imo17 »

kurna... dík moc.... asi som slepý... a pritom FAG mám prejdutý... :-D PS-ináč na našu poštu je 100% spolah! :-D

imo17
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 353
Registrován: 12.09.2009 19:47
Bydliště: Púchov

Re: Predné svetlá - čistenie

Příspěvek od imo17 »

kurna neviem či som slepý, ale nikde som nenašiel ako rozobrať to svetlo. prípadne ako aspon vybrať tú šošovku von. Svetlo vybrať by nemal problem.. ale čo potom tam sprviť? velmi nerád by som vyťahoval svetlo von aby som prišiel na to, že tá šošovka sa nedá vybrať. :roll:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“