Korekce drobných oděrek laku

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Korekce drobných oděrek laku

Příspěvek od Sullaco »

Pokusím se to nafotit ale neslibuju. Furt je lepší když je tam taková kapička, páč se to dá časem, když to vytvrdne zaleštit do roviny.
Na leštění škrábanců mám od mojeho lakýry nějakou pastu snad od 3M ??? Používají to lakýrníci, víc nevim. Pak to vyleštim nano leštěnkou od Sonaxu a je to jak zrcadlo.
Ještě mi tenkrát radil toto: těma brusnejma pastama to dělat do kříže a finální leštěnkou kroužit do kruhu. :wink:

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Korekce drobných oděrek laku

Příspěvek od mrmaryII »

Namiesto tych past mozes pouzit aj Scotch Brite a potom prelestit zelenou a nakoniec modrou pastou 3M.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Benetty
Závodník
Závodník
Příspěvky: 634
Registrován: 17.10.2008 18:39
Bydliště: Děčín a široké vwokolí

Re: Korekce drobných oděrek laku

Příspěvek od Benetty »

Ten co mi dělal tu kapotu, říkal, že jsou ty pasty (3M) tři druhy hrubosti. Pak je poslední nějaká finální, aby to nedělalo duhové odlesky.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Korekce drobných oděrek laku

Příspěvek od mrmaryII »

Myslim, ze tu najhrubsiu potrebovat nebudes. Stredna je zlta a najjemnejsia je modra.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Korekce drobných oděrek laku

Příspěvek od KJirka »

abyste nedopadli jako Mr. Bean, když chtěl z toho obrazu vyčistit tu skvrnu od propisky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Korekce drobných oděrek laku

Příspěvek od mrmaryII »

:) :) :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“