Jak kdo jezdí rychle ???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Michalj
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1244
Registrován: 14.01.2010 23:40
Bydliště: Praha

Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od Michalj »

V jiném vláknu se rozjela debata o bezpečnosti a rychlé jízdě , docela by mne zajímalo jak kdo jezdíte rychle (nebojte nejsem četník :mrgreen: ) . Co se týká té rychlosti tak mi přijde normální těch cca 10-15% přes, já mám rád svoje zdraví a papíry a vydělané peníze a hlavně už bylo několik testů i v televizi, kde vyjeli dvě auta po CZ a jedno jelo v klidu dle předpisů a druhý kudlu a rozdíl v cíli byl fakt v minutách max myslím na trase 80km asi 12min...... v CZ to fakt nemá smysl a tak jezdím v klídku.
Naposledy upravil(a) Michalj dne 23.03.2010 09:52, celkem upraveno 1 x.
Neberte život tak vážně, stejně z něj nevyváznete živí...

Louis
Řidič
Řidič
Příspěvky: 188
Registrován: 18.05.2009 21:05
Bydliště: Wien

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od Louis »

toš jak kdy,když jedu do práce tak nejedu vic než 90 aby mi to žralo co nejmín,ale když se jedu projet tak jedu jako dobytek,ale v mezích bezpečnosti...

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od TNT »

Ja se priznam bez muceni... Vzdy kdyz nespecham (dalnice hlavne),tak jedu tech 135-140km/h. Statovka cca 100km/h. Vcera jsem z Phy spechal. 220km/h. :oops:

Uživatelský avatar
koren.sl
Řidič
Řidič
Příspěvky: 60
Registrován: 09.08.2009 08:49
Bydliště: Brno, Ostrava

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od koren.sl »

Bydlím jednou nohou v Brně a druhou v Ostravě, takže moc času není, většinou to zvládám pod hodinu. :twisted:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od pásovec »

TNT píše:Ja se priznam bez muceni... Vzdy kdyz nespecham (dalnice hlavne),tak jedu tech 135-140km/h. Statovka cca 100km/h. Vcera jsem z Phy spechal. 220km/h. :oops:
A nejela kolem náhodou zase ta audina? :mrgreen: ale pěkně si mu protáh roury teda, bylo to ještě na poklicích?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od TNT »

Audi zadna, vlastne jooooo.... Jedna 8K avant v bilej. :) Jeste na plechu no. :oops: :lol:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od pásovec »

Jsem si řikal, že bys ho nedrtil jen tak :mrgreen: No chtělo by to pomalu už nahodil samarky...
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od Mára_VR6 »

S dovolením se vmísím :wink: Vzhledem k tomu že pořád jezdím jednu trasu, tak už rychlost moc neřeším, ráno jedu před 6 hodinou a to bengoši ještě spinkaj a odpoledene je stejně velký provoz, tak ani letět nejde. Jinak kde to neznám, tak mě hlídá antiradar, ale stejně je potřeba jezdit s rozumem. Není kam spěchat.
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od zbuj »

Nevim co bych ti rekl---- snad jen: Vice nez 230km/h ta moje herka nejede :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od TNT »

pásovec píše:Jsem si řikal, že bys ho nedrtil jen tak :mrgreen: No chtělo by to pomalu už nahodil samarky...
Az bude cas, tak prehodim backory. :)

Jinac souhlasim, neni treba se zabit, je treba dorazit celej. A hlavne vcas! :D

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od Sullaco »

Jezdim podle citu jak kdy a jak kde. Někde a někdy je i legální rychlost nebezpečná tak jedu míň ale někdy zase :oops: :oops: :oops: Vě městě se snažím k té pajdě ale na různých těch dlouhých rovinkách a přehledných úsecích tak do 80 :oops: Dálnice průměrně kolem 150 ale většinou tak no raději už nic :oops: Ale mám i dny kdy nemám chuť a náladu a jednu přesně podle předpisů. V noci když jedu na letiště z Ohníče přes Bilinu, Louny a na Ruzyň v noci, v malém provozu a za dobré nálady a konstelace hvězd tak kolem 40 minut :oops:

PS: zásadně nepředjíždím na plné, dvojité, před zatáčkou či horizontem, prostě tam kam nevidím a nelepím se na pr**l. Ale i tak sem hajzl uznávám , kor na motorce. :oops: :oops: :oops:

Jezdím takhle protože mě to baví, pro pocit z jízdy, na spotřebu a gumy (miluju zatáčky a kruháče :lol: ) kašlu.

Ještě jeden poznatek, kolikrát vidím, že ti co jedou pomalu tak nesmyslně předjíždí na horizontech, zatáčkách atd. Jen narážím na to, že ne za všechno může rychlá a jen rychlá jízda jak často prezentují média. Myslím, že i rychle se dá jezdit relativně bezpečně a naopak. Ale to je jen můj názor za tu spoustu km co mám v kolech.

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od Allbacore »

Sullaco píše: Ještě jeden poznatek, kolikrát vidím, že ti co jedou pomalu tak nesmyslně předjíždí na horizontech, zatáčkách atd. Jen narážím na to, že ne za všechno může rychlá a jen rychlá jízda jak často prezentují média. Myslím, že i rychle se dá jezdit relativně bezpečně a naopak. Ale to je jen můj názor za tu spoustu km co mám v kolech.
Presne a este k tomu rychla jazda je dobrym prostriedkom proti mikrospoanku :wink:
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od skacel99 »

tak já dálnice 140-150,státovky jak kdy a jak kde-100-120,občas víc,okresky taky tak nějak a obce se snažim do 60...na některejch úsecích si občas s tou svou herkou dovolím i víc ...samo že když není provoz nejsem magor...prostě podle situace
Naposledy upravil(a) skacel99 dne 24.03.2010 18:19, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Nick_Tvisp
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 10.10.2009 11:23
Bydliště: Kobylí, okres Břeclav

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od Nick_Tvisp »

Já jezdím poslední dobou skoro podle předpisů. Už jsem ty potvory potkal snad všude. A u nás chytají i o půl šesté ráno. :evil: Jinak teda mimo obec jezdím trošičku nad. V obci 50, mimo obec tak 100-110. Ale nesmí mě nikdo nasr.t. To se pak neznám a spíš se vznáším. :oops: :oops: :oops:

Uživatelský avatar
purky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 164
Registrován: 10.10.2009 17:47
Bydliště: Jirkov

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od purky »

Sullaco píše:Jezdim podle citu jak kdy a jak kde. Někde a někdy je i legální rychlost nebezpečná tak jedu míň ale někdy zase :oops: :oops: :oops: Vě městě se snažím k té pajdě ale na různých těch dlouhých rovinkách a přehledných úsecích tak do 80 :oops: Dálnice průměrně kolem 150 ale většinou tak no raději už nic :oops: Ale mám i dny kdy nemám chuť a náladu a jednu přesně podle předpisů. V noci když jedu na letiště z Ohníče přes Bilinu, Louny a na Ruzyň v noci, v malém provozu a za dobré nálady a konstelace hvězd tak kolem 40 minut :oops:

PS: zásadně nepředjíždím na plné, dvojité, před zatáčkou či horizontem, prostě tam kam nevidím a nelepím se na pr**l. Ale i tak sem hajzl uznávám , kor na motorce. :oops: :oops: :oops:

Jezdím takhle protože mě to baví, pro pocit z jízdy, na spotřebu a gumy (miluju zatáčky a kruháče :lol: ) kašlu.

Ještě jeden poznatek, kolikrát vidím, že ti co jedou pomalu tak nesmyslně předjíždí na horizontech, zatáčkách atd. Jen narážím na to, že ne za všechno může rychlá a jen rychlá jízda jak často prezentují média. Myslím, že i rychle se dá jezdit relativně bezpečně a naopak. Ale to je jen můj názor za tu spoustu km co mám v kolech.
Mluvíš mi z duše. Jízda podle nálady, ale spíše rychlejší. Jo a hlavně rád jezdím za špatnýho počasí a teď když mám 4M tak obzvlášť! :P

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“