Jak kdo jezdí rychle ???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od gas »

jezdím amatéry vrchy a na cestě nemám potřebu si něco dokazovat, můj nájezd se blíží 800t km bez nehody, jezdím cca + 10%, ve městě, kde jsou přechody nebo větší pohyb chodců i méně než je dovoleno, v německu nejezdím víc než 180kmh a to jen v úsecích, kde nehrozí riziko střetu se zvěří nebo nečekané události, jezdit na našich cestách 200 považuju za bezůčelnou zhovadilost, pokud v této tychlosti vyjede kamion nebo vyběhne divoké prase, tak řidič většinou dopadne jako můj bývalý kolega :minzdr: nechci moralizovat, ale i řízení auta svědčí o kultuře společnosti, jezdil jsem v Dánsku, Švédsku neco Švýcarsku a můžu říct, že je to radost a potěšení, jezdí se dle předpisů, plynule, ohleduplně a řidiči mají úctu jeden k druhému, prostě pohádka o provozu na pozemních komunikacích :)

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od skacel99 »

to věřim že to může být v pohodě v těchhle zemích...ale jezdil si třeba v Itálii??? oproti Talošům sou u nás na silnicích pohodový poměry :D taliáni sou magoři

Uživatelský avatar
zbuj
Závodník
Závodník
Příspěvky: 654
Registrován: 15.01.2009 16:43
Bydliště: Momentálně UK

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od zbuj »

Myslim, ze nemusis chodit zase tak daleko ---- staci k sousedum do Polska :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
gas
Řidič
Řidič
Příspěvky: 159
Registrován: 24.03.2008 16:11

Re: Jak kdo jezdí rychle ???

Příspěvek od gas »

skacel99 píše:to věřim že to může být v pohodě v těchhle zemích...ale jezdil si třeba v Itálii??? oproti Talošům sou u nás na silnicích pohodový poměry :D taliáni sou magoři
dva roky jsem tam žil :D troubí, gestikulují, nadávají, ale všichni to berou jako sport, říct u nás někomu, že je kretén, tak Tě zabije, tam to berou s humorem, jinak to troubení a blikání berou jako upozornění: "pozor jsem za Tebou" a neberou to osobně jako češi, taky je tam velmi malé procento těžkých nehod, většinou jen ťukance v malé rychlosti, sžil jsem se s tím velmi rychle, jediný, kdo je tam opravdu v nebezpečí života je chodec :mrgreen:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“