Na co si dát při koupi pozor

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Mirek999
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 6
Registrován: 18.12.2009 19:29

Re: Na co si dát při koupi pozor

Příspěvek od Mirek999 »

Já jsem koupil u ALD (http://www.aldautomotive.cz/ojete-vozy.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;), auto po leasingu (3 roky staré, 160 000km, koupeno v ČR, jeden majitel) za dobrou cenu a hlavně s jasnou historií (serviska, detailní výpis oprav a pojistných událostí) i kilometry. Po koupi (cca 2 měsíce) sice byly problémy s DSG (vadné ukostření kabelového svazku), a co jsem ocenil byla jejich ochota pomoci, podílet se na nákladech za opravu (kdyby byly nějak vysoké), případně vzít i auto zpět. Myslím, že to je docela dobrá cesta dostat se k autu s jasnou a neskrývanou historií. Pak už je na každém aby se rozhodl, ale je to férové jednání.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Na co si dát při koupi pozor

Příspěvek od mrmaryII »

Znie to az neuveritelne dobre. Ja som u nas o takom ani nepocul.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
kilur
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 20.04.2008 09:19

Re: Na co si dát při koupi pozor

Příspěvek od kilur »

Též (jako Mirek999) jsem koupil autíko v ALD Automotive a musím říci super............................ Přesně jak to popisuje, tak to je. Důležité zde jde, že auto má jasný původ, počet km sedí, samozřejmostí je servisní kniha atd. Vřele doporučuji!

Uživatelský avatar
blodiac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2010 18:09

Re: Na co si dát při koupi pozor

Příspěvek od blodiac »

vypadá to dobře, ale maji tam málo odpočtových
Volkswagen Passat Variant 2.0TDi 103kW 4Motion HIGHLINE
Volvo XC90 3.2 AWD 176kW SUMMUM Executive

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“