Vykradený passat variant

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Vykradený passat variant

Příspěvek od mrmaryII »

Ja poznam jeden pripad byvaleho policajta z BB, ktory si zaciatkom 90tych rokov dal semtex do hlavice qvaltpaky spojeny s nejakym nastraznym systemom. Zlodejovi to utrhlo dlan a rozmetalo po aute. Policajt dostal tusim 2 roky nepodmienecne. Vraj tym, ze bol policajt si mal ovela lepsie uvedomovat nasledky svojho konania ako ktokolvek iny. Hajzel je sice bez ruky, ale nijako ho uz dalej neriesili. Vraj zaplatil dost. Ja si teda nemyslim, ze zaplatil dost kua. Jednoducho asi nikdy nepochopim, preco musi niekto sioahnut na majetok druheho s akymkolvek zamerom, pokial nejde o zivot.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: Vykradený passat variant

Příspěvek od ricardo »

mrmaryII píše:Ja poznam jeden pripad byvaleho policajta z BB, ktory si zaciatkom 90tych rokov dal semtex do hlavice qvaltpaky spojeny s nejakym nastraznym systemom. Zlodejovi to utrhlo dlan a rozmetalo po aute. Policajt dostal tusim 2 roky nepodmienecne. Vraj tym, ze bol policajt si mal ovela lepsie uvedomovat nasledky svojho konania ako ktokolvek iny. Hajzel je sice bez ruky, ale nijako ho uz dalej neriesili. Vraj zaplatil dost. Ja si teda nemyslim, ze zaplatil dost kua. Jednoducho asi nikdy nepochopim, preco musi niekto sioahnut na majetok druheho s akymkolvek zamerom, pokial nejde o zivot.
Ten policajt zaplatil tiez dost...vies co to da vycistit auto od takej rozflakanej ruky? :-D

Niekto tu pisal aj o systeme, kedy si upozorneny, ak mas otvorene auto, priamo na telefon prostrednictvom vyzvanania. Ako to funguje? Oplati sa take nieco? Pretoze v podstate, ak mi to zacne vyzvanat a viem, ze do auta sa niekto vlamal, no nestihnem ho, viem to aspon vcas nahlasit policajtom, nech hladaju pokial to je "cerstve"....hmm??

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradený passat variant

Příspěvek od lukasko144 »

mrmaryII píše:Jednoducho asi nikdy nepochopim, preco musi niekto sioahnut na majetok druheho s akymkolvek zamerom, pokial nejde o zivot.
Tomu nepochopim ani ja..
ricardo píše:Ten policajt zaplatil tiez dost...vies co to da vycistit auto od takej rozflakanej ruky? :-D
Niekto tu pisal aj o systeme, kedy si upozorneny, ak mas otvorene auto, priamo na telefon prostrednictvom vyzvanania. Ako to funguje? Oplati sa take nieco? Pretoze v podstate, ak mi to zacne vyzvanat a viem, ze do auta sa niekto vlamal, no nestihnem ho, viem to aspon vcas nahlasit policajtom, nech hladaju pokial to je "cerstve"....hmm??
A takisto tu dalsi clubak pisal, ze mu tento system obcas haproval a posielal falosne spravy. Vzdy len pozrel z okna. Raz sa mu tu vypomstilo.
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
Sullaco
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever Čech...

Re: Vykradený passat variant

Příspěvek od Sullaco »

Mě by stačilo mít nějaký kamery(u) abych poznal identitu. Pak bych znepříjemňoval život já tomu hajzlovi.

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Vykradený passat variant

Příspěvek od re5pekt »

Ja jsem sel jednou okouknout peknou corvettu a jak jsem se priblizil na asi 10-20cm k autu (chtel jsem mrknout do okna, ja kto tam vypada :D ), tak auto zaclo hnusne pistet,piskat, no hnus hlasity zvuk, jak sem odskocil, hned to prestalo.
Zkoumal jsem na netu, co to je, a je to nejaky radarovy/mikrovlny cidlo umistene tak, aby snimalo urcity okruh kolem auta a jakmile je nekdo hodne blizko auta (tech par cm), zacne to houkat dokud osoba neodejde, rozpoznava to pohyb, takze strom tomu nevadi.. Nezna to nekdo?

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Vykradený passat variant

Příspěvek od pásovec »

Bude to určitě illegal :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“