Radio RCD 300 - mám jen přední repro, půjde dodělat zadní?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
karlik01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.10.2009 08:59

Radio RCD 300 - mám jen přední repro, půjde dodělat zadní?

Příspěvek od karlik01 »

Ahoj vsem, koupil jsem Passata r.v. 2007 s radiem RCD 300, osazene jen reproduktory v prednich dverich. Vyrabelo se radio RCD 300 jen v jednom provedeni nebo i ve vice provedeni? Na radiu jsem nenasel v nastaveni polozku Fader, jde mi o to jestli ma tohle radio ctyri vystupy nebo jen dva. Chtel bych doplnit reproduktory i do zadnich dveri, doufam ze kabely tam natahane jsou... Da se nekde stahnout navod v anglictine nebo v cestine? Dekuju moc Karel

Uživatelský avatar
passat14
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 330
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nitra

Re: Radio RCD 300

Příspěvek od passat14 »

bude sa dat napojit na na zadne..teda aspon je to tak mam,ale z vyroby

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RCD 300

Příspěvek od huhu »

tak dráty tam mít natažený určitě nebudeš

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Radio RCD 300

Příspěvek od Alficek »

karlik01 píše:Ahoj vsem, koupil jsem Passata r.v. 2007 s radiem RCD 300, osazene jen reproduktory v prednich dverich. Vyrabelo se radio RCD 300 jen v jednom provedeni nebo i ve vice provedeni? Na radiu jsem nenasel v nastaveni polozku Fader, jde mi o to jestli ma tohle radio ctyri vystupy nebo jen dva. Chtel bych doplnit reproduktory i do zadnich dveri, doufam ze kabely tam natahane jsou... Da se nekde stahnout navod v anglictine nebo v cestine? Dekuju moc Karel
Mozna se tam FADER objevi az tehdy, kdyz nakodujes ridici jednotku tak, ze mas instalovane i zadni repro.

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Radio RCD 300

Příspěvek od cernytdi »

no tak kabely tam 100% nejsou musis je od radia do B sloupku a dal do dveri natahnout jsou to 2 kabely pro stranu neni to tezky

Uživatelský avatar
Hithlum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 25.02.2009 23:15
Bydliště: Orlické hory || Praha

Re: Radio RCD 300

Příspěvek od Hithlum »

kabely tam nejsou, musis je natahat = sundat tapec B sloupku pak po liste v podlaze u prednich dveri, a pak palubovkou do rádia... jakmile ty kabely pripojis do rádia, tak se ti v menu zobrazí položka FADER, nic se kódovat nemusí.

karlik01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.10.2009 08:59

Re: Radio RCD 300

Příspěvek od karlik01 »

Dekuji Vam vsem moc za info, zkusim tam ty draty natahnout, mam to doma chvili, tak jsem nemel odvahu to rozebirat, ale pustim se do toho, nevite jak se vyndava radio? predpokladam ze se musi sundat kryt okolo a pak se tam budou sroubky. Ten kryt na B sloupku je na sroubky a nebo nacvaknuty?

Uživatelský avatar
Hithlum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 25.02.2009 23:15
Bydliště: Orlické hory || Praha

Re: Radio RCD 300

Příspěvek od Hithlum »

Z rádia opatrně "vycvakáš" ten kryt okolo a pak tam jsou 4 sroubky. Kryt na B sloupku vemeš z kraje tam jak je gumové těsnení malinko ho odtáhneš a pak normálně trhneš ono se odcvakne, stejně tak to je i na dveřích. S kamarádem jsme dělali první stranu asi 2 a půl hodiny :D , druhý den jsme dělali drouhou a meli jsme to za 30 minut :D

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio RCD 300

Příspěvek od ejne »

Kabliky nebudes mat nahodene isto .
tak ako bolo popisane rozoberies B stlpik komplet tam je konektor do ktoreho zapojis piny. potom dvere rozoberies a tiez napinujes . najlepsie je ked ot je orogo napinovane. potom terba rozobrat prahovu listu nech to poriadne natiahnes a potom este zhodit kryt ktory je nad nohami a tak sa dostanes k radiu. a tam to napinujes do radioveho konektora ..... to iste aj na lavej strane len unej zhadzujes aj kastlik pred spolujazdcom .

robil som to vcera takze suto cerstve info. casovy harmonogram ti nedam pretoze popritom sa robili aj dalsie upravy auta....
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

karlik01
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 21.10.2009 08:59

Re: Radio RCD 300

Příspěvek od karlik01 »

o vikendu se do toho dam, reproduktory tam patri 165mm? Jake by jste mi doporucili? premyslim o komponentnich od firmy Sinus Live nebo pripadne nejake koaxialy. Je slozite natahnout draty ke klikam v zadnich dverich, kde je misto pro vyskove reproduktory?

Uživatelský avatar
Hithlum
Řidič
Řidič
Příspěvky: 55
Registrován: 25.02.2009 23:15
Bydliště: Orlické hory || Praha

Re: Radio RCD 300 - mám jen přední repro, půjde dodělat zadní?

Příspěvek od Hithlum »

dratky ke klikam natahnes uplne v pohode, na co jsem narazil, ze nebylo kam ty vyskove repro poradne uchytit, vyresil jsem to tak ze jsem pod ně narval pěnový polystiren (ne ten co se drolí, ale takový co se do něj balí například elektronika), vyrizl jsem si presny tvar a drzi to tam jak prilepene, samozrejme je to za tim reproduktorem, tekze z venku nejde nic poznat. Jinak na ty spodní potřebuješ taková ty plastová kola, kam to uchytíš, ale to ti v každém normálním shopu snad poradí... poslední věc jsou piny do rádia, ty jsem měl z VW servisu...

Zkušenějsí se asi chytají za hlavu, ale jelikož jsem na tohle lama, tak to popisuju tak jak to mám já ;)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“