Softvér pro navigaci Nexus

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
nisanik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.04.2010 14:13

Softvér pro navigaci Nexus

Příspěvek od nisanik »

Zdravím chlapi,nemáte někdo mapy,kde by bylo Slovensko a Chorvatsko pro navigaci Nexus do Passata?Pokud možno co nejaktuálnější a s českým komentářem?Nebo odkud bych to mohl sosnout?Díkes za odpověď.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Softvér pro navigaci Nexus

Příspěvek od KJirka »

já jsem měl Nexus v OII a to teda byl zážitek. Mapy nedokonalý a každou chvíli mě to tahalo úplně jinam, než jsem chtěl. Ty mapy jsem nedávno hodil do popelnice a nebýt toho, že jsem Nexus prodal i s autem, šel by pravděpodobně tamtéž. Navigovalo to blbě a hrálo zrovna tak. Za strašný peníze úplně příšernej krám !!! No asi jsem ti nepomoh, ale je to spíš návod, co s Nexusem udělat. :cry:
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

nisanik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 06.04.2010 14:13

Re: Softvér pro navigaci Nexus

Příspěvek od nisanik »

No tos mi fakt moc nepomohl.Nepotřebuju to pro sebe ale pro kolegu který si koupil Passata s Nexusem....asi ho to nevytrhne,že.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Softvér pro navigaci Nexus

Příspěvek od KJirka »

asi ho to opravdu nevytrhne, ale aspoň bude vědět, co od toho očekávat. Ty mapy jsou opravdu mizerný a pokud to bude někde na černo pálit, může počítat s tím, že se mu budou "sekat" nebo ža se mapa nechytne vůbec. Na to, co stojí navigace a co originál mapy a co to oproti tomu umí, jsou to vyhozený peníze.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“