Výměna volantu Brno a okolí

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
gery.9
Řidič
Řidič
Příspěvky: 61
Registrován: 27.07.2009 22:55

Výměna volantu Brno a okolí

Příspěvek od gery.9 »

Pomůže někdo vyměnit 4 ramenný volant za 3 ramenný multifunkční volant. Mám volant i airbag. Páčky budu nechávat a měl by pasovat i kroužek pod volantem (možná budu potřebovat elektrický svazek) jednotka nevím zda to bude umět nebo ne takže pokud by ji někdo měl tak buru rád. Díky za pomoc

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Výměna volantu Brno a okolí

Příspěvek od ejne »

jednotka ti to isto nebude vediet tu si tiez zozen. nech to nerozoberas na 2 krat a nech nerobis zakladne nastavenia G85 opat znovu...
kablik sa da upravt tak aby si pouzil svoj stary len si daj pozor pri nahradeni 2 rozbuskoveho airgagu za 1 rozbusku... aby ti to vkusenehlasilo chybu airbagu...
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“