Kontrolka zapnutí pásů

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Kontrolka zapnutí pásů

Příspěvek od Hanni »

Tak se mi poslední dobou občas stalo, že za jízdy na mě zařvala jednou dvakrát kontrolka zapnutí pásů, je to čím dál častěji dneska to bylo co kilometr nevíte kde hledat chybu? Pod sedačku sem koukal, kabel vypadlej neni, pořád to nedělá, neměl to už někdo?

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Kontrolka zapnutí pásů

Příspěvek od mrmaryII »

Uz sa tu o tom niekde pisalo. Pohladaj. Najcastejsie to byva mikrospinac v tom zamku, alebo konektor.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: Kontrolka zapnutí pásů

Příspěvek od Hanni »

hledal ale nějak marně, řešilo se pípání a vypnutí signálu

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Kontrolka zapnutí pásů

Příspěvek od mrmaryII »

No je mozne ze si to mylim s SK clubom, ale na jednom z nich sa to urcite preberalo.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“