Aktualna spotreba na volnobeh

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Prochy01
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4178
Registrován: 12.05.2012 18:28
Bydliště: Praha

Re: Aktualna spotreba na volnobeh

Příspěvek od Prochy01 »

Ale jo, mate pravdu, ale to "bez paliva" funguje od určitých otáček, není to v celem spektru.... uvádí se, ze od cca1800otacek už jednotka opět davkuje palivo jako na volnobeh....

No když podradis a budes klesat ze 4tis na dva, tak jo, ale když pojedes na sestku kilo z kopce tak jedes normalne na volnobeznou dávku (pokud jsou nízko otáčky).

Principiálně ale mate pravdu.... muže se jet z kopce bez paliva - unahlil jsem se :-)))
VW Passat 3C Variant HL Executive, 2.0 TDi CBBB

mitti
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 203
Registrován: 08.12.2013 20:01
Bydliště: Skalica

Re: Aktualna spotreba na volnobeh

Příspěvek od mitti »

vsak to je jasne ze od urcitych otacok sa tam snazi nieco dat, lebo by to chciplo to je to kuckanie ked brzdis a zabudnes vyradit, a potom sa sam motor snazi seba zahranit ze si da palivo, ale ma tam zaradenu velku rychlost a motor zhasne.....
stale sa pleties pokial mas zaradenu rychlost kedy motor nie je v tahu, tak tam nic neide.....

Uživatelský avatar
doktor013
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 395
Registrován: 11.05.2016 13:40
Bydliště: Praha

Re: Aktualna spotreba na volnobeh

Příspěvek od doktor013 »

no jo.... to by potom znamenalo, ze z kopce bys ten diesel se zarazenou rychlosti chcipnul, coz taky nelze rict /a nestalo se/ takze neco tam davat musi ...
125 kw, BMR, Highline 2008

Uživatelský avatar
mirek22
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 300
Registrován: 17.01.2010 22:00
Bydliště: Moravskoslezský kraj

Re: Aktualna spotreba na volnobeh

Příspěvek od mirek22 »

Ja na mé B7 2.0TDI CFFB na volnoběh mám 0.7 -0.8 a přijde mně to v pohodě a rozvody jsem zatím nedělal takže mělo byt ok .
palubní PC neukazuje přesně .
Passat Variant B7 /2.0TDI 103kw CFFB / Lane Assist / Sign assist / Discovery media PQ -DAB

Uživatelský avatar
kubi72
Člen klubu
Příspěvky: 529
Registrován: 16.02.2016 07:33
Bydliště: okolí Litomyšle
Kontaktovat uživatele:

Re: Aktualna spotreba na volnobeh

Příspěvek od kubi72 »

Tak u mě, pokud mám studený motor, jsem na 0,9 a při teplém 0,6. Rozvody před dvěma lety, najeto na nich necelých 38t
______________________________________

VW Passat Variant 2,0 TDI 140 kw 2012 CFFkubiho paštika
______________________________________

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“