LCode okna

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: LCode okna

Příspěvek od romanx »

pásovec píše:Funguje ti byte 6 bit 6?
Právě že funguje.....zamknu, podržím a po začátku pohybu oken pustím a okna se sama zavřou...nejdříve boční a potom střešní až do úplného zavření.... :cry:

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: LCode okna

Příspěvek od romanx »

TNT píše:Jinac, tohle je hodne zajimavy. Zkus vypnout v komfortce polozku v menu maxidotu (B9;b2) a vsechno vratit tak jak ma byt bez zavreni pri desti. Odpojit baterku by taky mohlo pomoct. Pak zkus kodovani znova.
No problém možná bude v tom že nemám maxidot ale polodot takže v maxidotu nic nezměním......i když mi to taky zarazilo když je to highline že má jen polodot.....

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: LCode okna

Příspěvek od TNT »

Jo takhle.. Mno tak to ti nepovim, jestli to muze fungovat bez maxiku. :?
Ale jestli ho chces, umim: http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=225&t=148680" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: LCode okna

Příspěvek od pásovec »

Když ti jde dotažení oken, měl by i déšť.
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: LCode okna

Příspěvek od kimik »

pásovec píše:Když ti jde dotažení oken, měl by i déšť.
Souhlasím s pásovcem. Bude to chtít na 100% na chvíli odpojit baterku tzv. "RESET". Vztekal sem se s tim takhle 2 dny a až uvedení všeho do původního stavu - RESET - znovu nakódovat - RESET. Pak to začalo fungovat.... :wink:

BTW: Proč to auto nemá od výroby nějaký RESET tlačítko??? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

KiMiK.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: LCode okna

Příspěvek od pásovec »

Odpojení baterky je právce na 20 vteřin, tak si myslím, že je to dostačující :mrgreen:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: LCode okna

Příspěvek od romanx »

Uvidíme .....ve středu nebo ve čtvrtek si ho vezmu do parády.....dnes jsem kupoval i spínač brzdy občas hlásí chybu tak ho raděj budu měnit dokud je čas :D :D :D

PS: Místo resetu by stačilo namontovat odpojovač :D :D :D :D :D :D :D :D

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: LCode okna

Příspěvek od re5pekt »

Odpojovac by sel jednoduse dodelat 8)

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: LCode okna

Příspěvek od romanx »

Tak odpojena baterka s původním nakodování, po resetu nakodování na nové kodování, znovu odpojena baterka a po zapojení faaaakt nic......zamknu počkám cca. 2 minuty, prším cca. 0,5 minuty vodou z hrnku a ono prd.....prostě se okna nezavřou .....no nic kašlu na to žil jsem bez toho doteď a budu žít bez toho i dál jen to stálo za pokus :D :D :D :D

Uživatelský avatar
vally_ny
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1922
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: LCode okna

Příspěvek od vally_ny »

vrátím se k hodně starému tématu, mě to automatické zavírání oken při dešti také nějak nefunguje, mám B7 a na maxidotu mám i tuto funkci "zafajkovanou" a stejně mi chčije do auta
Obrázek

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

LCode okna

Příspěvek od lanasxxx »

Me to funguje

Uživatelský avatar
tornado1
Člen klubu
Příspěvky: 14715
Registrován: 04.11.2009 13:31
Bydliště: Humpolec
Kontaktovat uživatele:

Re: LCode okna

Příspěvek od tornado1 »

vally_ny píše:vrátím se k hodně starému tématu, mě to automatické zavírání oken při dešti také nějak nefunguje, mám B7 a na maxidotu mám i tuto funkci "zafajkovanou" a stejně mi chčije do auta
pokud je vše dobře nakodované - musí fungovat..
DENIK MONTAZI zde k náhlednutí - podívejte se na fotodokumentaci mé práce - TEL. 776200941

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: LCode okna

Příspěvek od misdom »

Taky se přidám ke starému tématu...na maxidotu funkce zavření při dešti zaškrtlá...teoreticky dobře nakódované,dojezd,otevření oken i šibru funkční,ale aby se zavřely okna při dešti, tak to se mu nechce....nevíte někdo co s tím?? :blush: :pleasantry:
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: LCode okna

Příspěvek od teekey »

misdom píše:...ale aby se zavřely okna při dešti, tak to se mu nechce....
musis to mit nastavene na dvou mistech, v jednotce 46 (nebo 09) si nastavis zpristupneni v Menu a potom v jednotce 09 (modul RegenLichtSens) musis taky aktivovat. Pokud jsi to na tom druhem miste neaktivoval, tak to nebude fungovat. Nejake info ZDE.
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
misdom
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 09.08.2009 21:53
Bydliště: Přerov, Morava

Re: LCode okna

Příspěvek od misdom »

V maxidotu funkce je aktivovaná, nastavení i nakódování si myslím, že je v pořádku...bohužel okna se nedovřou a to jsem čekal i půl hodiny :sorry:
* prodej autodílů na všechny automobily, vyhledání dílu podle VIN*.... klubákům 20% sleva na vše

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“