současná kvalita paliv u čerpadel

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Tomasx1
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 477
Registrován: 06.07.2012 20:35

současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od Tomasx1 »

Lidi,cetli jste na strankach Eurooilu,ze oni do te jejich nafty nedavaj zadnou bioslozku....by me zajimalo jestli je to pravda....nevi nekdo z vas?

Uživatelský avatar
richard2002
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 29.04.2012 19:59
Kontaktovat uživatele:

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od richard2002 »

Jednou Top q a jednou verva už 170000km, v zahraničí a nouzi shell.
Navíc doporučuji si zřídit banzina club kartu za 495 na neomezenou dobu a tankujete se slevou 0,5kc/l bez omezení.
VW Passat Variant 2.0TDI Highline - konecne dustojny pocet koni pod kapotou po ctyrech letech s 1.6TDI ;-)
BACK UP CAR : Škoda Octavia 1.9TDI 81kw 557.000km a nove kozeny interier z RS

Uživatelský avatar
teekey
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od teekey »

richard2002 píše:Navíc doporučuji si zřídit banzina club kartu za 495 na neomezenou dobu a tankujete se slevou 0,5kc/l bez omezení.
to je zajimava nabidka, jake jsou podminky?
Jinak v mem pripade rocni najezd cca 23.000 km (za minuly rok). Prumerny najezd na plnou nadrz cca 900km, takze bych rocne usetril nejakych cca 780CZK (minus 495CZK karta). Kdyz pominu naklady na kartu, ktere zaplatim po asi pul roce, tak mi porad vychazi mesicni uspora nejakych 65CZK ~ no dobry, to radsi budu dal jezdit k OMV, kde je nafta opravdu kvalitni. (teda do chvile, nez to rakusaci prodaji)
VW Passat B6@103kw (BMP) | Range Rover V8 | eGolf

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od skacel99 »

Tomasx1 píše:Lidi,cetli jste na strankach Eurooilu,ze oni do te jejich nafty nedavaj zadnou bioslozku....by me zajimalo jestli je to pravda....nevi nekdo z vas?
jo,někde jsem to slyšel a u nás na EO byly po té novině fronty jako blázen.Zkoušel jsem to a nepoznal jsem rozdíl ve spotřebě ani chodu motoru

Moojay
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 10.05.2009 12:20
Bydliště: Praha

současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od Moojay »

U nas berou vsechny znackove pumpy u ceske rafinerske pokud vim. Je tahle novinka o absenci bioslozek necim potvrzena? Jsak se rika papir snese vsechno ;) Apropo rakusaci a nemci nam sem vyvazeji nase vlastni mleko a prirazi na nej 5-8 korun (je to de facto zbytek po vyrobe jogurtu masla atd. pro jejich trh) tak bych moc nespolehal na jejich dobrodini :)))

Uživatelský avatar
skacel99
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9993
Registrován: 30.10.2008 15:25
Bydliště: Jevíčko

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od skacel99 »

OMW ale vycházela v testech naft,co jsem viděl dobře... :offtopic: na tom,že ČR je smetiště Evropy není nic novýho,ale s tím mlíkem to bude pohádka.možná tak 5 - 8 korun na hektolitru,když cena obyč mlíka se pohybuje kolem 8 korun/litr :offtopic:

Moojay
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 10.05.2009 12:20
Bydliště: Praha

současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od Moojay »

Manzelka pracovala jako ucetni v "ceske" mlekarenske firme jejiz nazev zna de facto kazdy cech. Uctovala vyvozy a dovozy mimo jine .)

Obarvena ochucena voda nakladove za 2 koruny 5 kacek vydela a jeste je kacku na obal :))
Naposledy upravil(a) Moojay dne 06.02.2013 19:10, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
lanasxxx
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1252
Registrován: 09.10.2011 20:34
Bydliště: Teplice

současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od lanasxxx »

Ty testy si muze benzinka zaplatit....jsme preci v CR! Me by to taky zajimalo...koukal jsem na stranky euro-oilu a skutecne tam maj,ze to je bez bioslozky.....otazka je jestli to je pravda....Jinak jezdim jen na benzinu a vyjmecne schell

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od pasat »

Tomasx1 píše:Lidi,cetli jste na strankach Eurooilu,ze oni do te jejich nafty nedavaj zadnou bioslozku....by me zajimalo jestli je to pravda....nevi nekdo z vas?
Skoro ANO = dle testu SM jen 0,8% !

Obrázek

Moojay
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 272
Registrován: 10.05.2009 12:20
Bydliště: Praha

současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od Moojay »

Jinak pokud mne pamet neklame tak EO byl na seznamu COI za michani paliva. Jsem rad ze s tim skoncili a naopak prodavaji kvalitni palivo za cenu, jako ostatni s bioslozkami :))

Uživatelský avatar
pasat
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3451
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: kósek od Kladna

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od pasat »

Pokuty ČOI v mapě :

http://aktualne.centrum.cz/finance/graf ... oi-benzin/" onclick="window.open(this.href);return false;

A přímo výsledky ČOI :

http://www.coi.cz/coi-v-prosinci-zjisti ... ivo-nc587/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
richard2002
Řidič
Řidič
Příspěvky: 81
Registrován: 29.04.2012 19:59
Kontaktovat uživatele:

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od richard2002 »

Já nevím, ale maxx motion je vyrazne dražší než běžný diesel. Zato odskok u vervy od top q není tak výrazný. Já protankuji za měsíc zhruba 15.000kc , které platím z vlastních kapsy takže kdybych najel 20000 za rok asi bych to tolik nepočítal.
Jinak s tou slevovou kartou -nikdo jiný něco takového nenabízí. Slevy na základe tankování kreditní kartou nepočítám. Ono ta karta může byt jen důvod proc tankovat vervu :thanks: :thanks: :thanks:
VW Passat Variant 2.0TDI Highline - konecne dustojny pocet koni pod kapotou po ctyrech letech s 1.6TDI ;-)
BACK UP CAR : Škoda Octavia 1.9TDI 81kw 557.000km a nove kozeny interier z RS

Uživatelský avatar
korion
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 34
Registrován: 08.02.2012 09:45

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od korion »

ja vim že tu jsou skoro všichni s naftou, ale nevíte jak je to s benzínem? co se týče kvality? kde nejlíp natankovat... dlouho jsem neviděl žádný test benzínu, tak jako nafty
Jetta

Uživatelský avatar
molczik
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4182
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od molczik »

Tak po 2 měsících tankování pouze Maxx-Motion Diesel musím říct, že fakt lepší. Spotřeba trochu klesla, auto jede o něco líp (ale to je asi placebo). V Rakousku jsem ale tankoval BP Ultimate a to znát je teda rčitě. Skoro jak "minichip". :D Bych nikdy nevěřil, že to může dělat fakt takovej rozdíl.
VW Passat Variant B8 2.0 TDI DSG HL R Line
VW Golf VII 1.2 TSI R Line

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: současná kvalita paliv u čerpadel

Příspěvek od uncompromised »

Já jsem taky pár měsíců jezdil na BP Ultimate, ale oproti Vervě jsem nezaznamenal absolutně žádný rozdíl. Asi PD trochu rozmazává rozdíly paliv :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“