Záhadné štartovanie

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Kollor
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 25.04.2010 17:58

Záhadné štartovanie

Příspěvek od Kollor »

Dobrý deň. Mám nasledovný problém s Passatom Variantom 4Motion ročník 12/2006 2.0 TDI 103kW. Chyba sa týka štartovania. Objavuje sa už druhý rok práve v tomto období, keď začne byť teplejšie. Po zasunutí klúčika prebehne všetko ako má, kontrolky zhasnú, nevypisuje žiadnu chybu. Avšak ak chcem naštartovať passat ani ťuk. Žiadna otáčka štartéra, prípadne pokus o štart. Diagnostika vypísala nasledovnú chybu :

0885
Spínacia skrinka D, svorka 50 - náhodilá závada
neprípustný signál

Zaujimavé je, že vždy večer v ten deň ako nastane chyba je možné naštartovať. V zime nebol žiadny problém,ani keď prší alebo fúka vietor. Len ked ostane teplo. Nemáte skúsenosť s touto chybou, prípadne možné riešenie ??? Nejde o výrobnú vadu? Za Vašu odpoveď vopred ďakujem.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“