Napájení v zapalovači

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od romanx »

Sullaco píše:Mě by nevadila kdyby se vypla po úplném vytažení klíčku ale proč musím mít klíč v poloze před startem? Pokud to máš jinak, tak už to vůbec nechápu, nekóduje se to někde? Pásovče help! :mrgreen:
osobně se domnívám že e to koduje protože když bzch prolezl lcode centrální elektriky a komfortky tak tam jsou nějaký bity jako napětí na svorce 15 a podobně.....vím že jsem to tam někde viděl ale nezkoušel......podle mě to bude asi úprava podmínek pro napájení ale to je tak na TNT.

pavlikvlasek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.05.2010 10:04

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od pavlikvlasek »

nemohli bysme se vratit k puvodnimu dotazu? Nenapadlo neco nekoho? :?:
nebo to mam dat do servisu? na sto pero to bude nejaka blbost :!: :(

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od pásovec »

A zkousis to se zapnutym motorem? :-)
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

pavlikvlasek
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.05.2010 10:04

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od pavlikvlasek »

pásovec píše:A zkousis to se zapnutym motorem? :-)
Jasne, ze s nastartovanym :roll:

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od Keram01 »

Ahoj chlapaci, tak som omylom skratoval zasuvku zapalovaca a uz nejde do nej stava. Neviete mi prosim poradit kde najdem poistku na tento okruh? Hladal som vsade ale nenasiel. Pls. potrebujem ju zivu na dlhu cestu spat do UK.
Pasik 2006 2.0TDi motor BMP

Diky za kazdu rychlu reakciu.

Uživatelský avatar
Keram01
Řidič
Řidič
Příspěvky: 119
Registrován: 03.06.2009 23:11

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od Keram01 »

Tak vyriesene, nakoniec som poistku nasiel ale na inom mieste ako bolo napisane v manuale. Podla manualu to bolo Climatic.
Tak uz stavu mam. :lol:

nismooo
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 12.06.2012 10:08

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od nismooo »

Dobrý den,
zajímalo by mě jak jste tento problem (zapalovač bez proudu) teda nakonec vyresili? V mem passatu 2.0 TDI r.v.2006 me nejde zasuvka u zapalovace ani na zadnich sedadlech, ale v kufru funguje ...,prepalenou pojistu bohuzel nikde nemuzu najit, poradite kde a jakou bych mel hledat ? diky moc ...

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od Ergo »

nismooo píše:Dobrý den,
zajímalo by mě jak jste tento problem (zapalovač bez proudu) teda nakonec vyresili? V mem passatu 2.0 TDI r.v.2006 me nejde zasuvka u zapalovace ani na zadnich sedadlech, ale v kufru funguje ...,prepalenou pojistu bohuzel nikde nemuzu najit, poradite kde a jakou bych mel hledat ? diky moc ...
Predni zapalovac a v tunelu by mely byt na pojistce SC38. Je mozne, ze ti tam ta pojistka jen chybi.
Přílohy
Zapalovač_U1od 05.pdf
(153.82 KiB) Staženo 338 x
poj.PNG
poj.PNG (73.57 KiB) Zobrazeno 2556 x

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od ppfox »

Připojil bych se zdovolením k tématu - rád bych, aby mi v kufru šla zásuvka stále (kvůli lednici) - dá se to nějak rozumně a jednoduše pořešit?
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od uncompromised »

ppfox: dá se to, je to na fóru popsaný, hledej

macko25
Profík
Profík
Příspěvky: 996
Registrován: 26.11.2010 23:49
Bydliště: Kosice

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od macko25 »

ppfox píše:Připojil bych se zdovolením k tématu - rád bych, aby mi v kufru šla zásuvka stále (kvůli lednici) - dá se to nějak rozumně a jednoduše pořešit?
uprvis poistky v poistkovej skrini .. daj si to urobit niekomu kto ma na to naradie a ten to urcite vedeit bude co kde a ako ...

Uživatelský avatar
ppfox
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 7833
Registrován: 02.04.2012 00:02
Bydliště: east bohemia

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od ppfox »

jj - díky - zajedu k jednomu šikovnýmu maníkovi na elektriku a ten si s tím snad poradí 8)
Passat B6 Variant 2008
Passat B6 r-Line 2010 148 kW/404 Nm
Passat B8 Alltrack 2016 140kW DSG 4M
Passat B8 Alltrack 2017 140kW DSG 4M
Passat B7 Variant 2013 2.0TDi 4M DSG rLine 153 kW/430 Nm

Koník
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 354
Registrován: 31.07.2010 16:09

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od Koník »

Ergo píše:
nismooo píše:Dobrý den,
zajímalo by mě jak jste tento problem (zapalovač bez proudu) teda nakonec vyresili? V mem passatu 2.0 TDI r.v.2006 me nejde zasuvka u zapalovace ani na zadnich sedadlech, ale v kufru funguje ...,prepalenou pojistu bohuzel nikde nemuzu najit, poradite kde a jakou bych mel hledat ? diky moc ...
Predni zapalovac a v tunelu by mely byt na pojistce SC38. Je mozne, ze ti tam ta pojistka jen chybi.
Přesně tak jsem to měl já. podle manuálu to bylo všechno úplně jinak. Nakonec tam opravdu jedna chyběla a dva roky jsem na to nepřišel. Podle manuálu jsem to hledal na pravé straně palubovky a Ergo mi ukázal že hledám špatně. Kouknul, viděl a bylo po problému :drinks:

Uživatelský avatar
bujok.lukas
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 26.07.2012 18:18

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od bujok.lukas »

Zdravím mám úplně stejný problém. Mam passata 2006 2.0 TDI nechtíc jsme přiskřipli kabel od GPS a od te doby to nefunguje, všechny pojistky jsou dobre a kdyby mi jedna chyběla, tak proč to před tím fungovalo? Děkuji.
Junior

Uživatelský avatar
Ergo
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1259
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Napájení v zapalovači

Příspěvek od Ergo »

Pokud to byla externí GPS, která byla napájená ze zapalovače, tak ti musela odejít pojistka.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“