Jak odbrzdit ruční brzdu?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od Jirka. »

romanx píše:
Jirka. píše:Ok, díky za radu, ale spínač jsem už odpojit zkoušel, ale stejně se to neodbrzdilo, zkusim tedy sehnat nový, snad to pomůže.
A nevíte někdo jesli nejde pustit proud přímo do těch motorů od ručky? Aby se to odbrzdilo, už se z toho fak pos.ru, mam stát zabržděný auto s vyndanym motorem na zahradě a nemůžu s nim hnout:-(
To asi nepůjde ale možná by to šlo odbrzdit Vagem kdybys simuloval výměnu brzdových destiček....to by možná šlo i bez vypínače.
Ještě mám blbej dotaz: vag com 304cz to asi nepůjde? Zítra ještě něco zkusím, pak asi nezbývá nic jiného než sehnat někoho s pořádným vagem nebo koupit to tlačítko:-)
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
huhu
Pilot
Pilot
Příspěvky: 752
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ivančice 733 311 764
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od huhu »

Vag 304 určitě nee je potřrba HEX-can

Uživatelský avatar
re5pekt
Profík
Profík
Příspěvky: 1167
Registrován: 28.07.2008 18:48
Bydliště: Scotland/Spain
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od re5pekt »

Hanni píše:tak se podívej jestli nemáš pod sedačkou odpojenej konektor od pásu, když ho zapneš a rozjedeš, tak se musí brzda povolit
Nemusi se povolit a taky se nepovoli.
Jak je spatny tlacitko, tak ani svecena voda nepomuze :D :D (joke)
Me nastesti pomohlo odpojit baterku a asi po pul hodine mackani a rozjizdeni povolila cubka jedna!

Jinak, co ti to pise na maxidotu? Sviti ti kontrolka vadne parkovaci brzdy? Blika ti? Pipa ti to?
Trochu to popis

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od Jirka. »

Na budíkách bliká červeně ikona, píská to, maxidot nemam, jenom ten malej, na tom nic nesvítí, ale každopádně už mam odbržděno :D
stačilo vzadu odpojit konektory a napojit motory rovnou na 12v, ted už můžu s autem hýbat a dělat na něm, až seženu spínač(stejně potřebuju celou palubku kvůli vylítlímu bagu tak doufam že jí seženu i s tim spínačem) tak to všechno zapojim zpět a pak teprve připojim baterku, aby mi to nenačetlo nějakou chybu, mělo by to být ok
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od s0ny »

To si celkem dobrodruh, protože to auto podle toho co postupně píšeš asi zažilo dost hodně:D. Každopádně hodně štěstí a ať se vše podaří.

Uživatelský avatar
fx99
Závodník
Závodník
Příspěvky: 513
Registrován: 02.05.2008 19:24
Bydliště: KLADNO

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od fx99 »

:mrgreen: dobrej napad s tema 12v :wink:

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od Jirka. »

s0ny píše:To si celkem dobrodruh, protože to auto podle toho co postupně píšeš asi zažilo dost hodně:D. Každopádně hodně štěstí a ať se vše podaří.
jj, je to služebák z Lídlu, najeto 140tkm, ještě ke všemu celkem dost trefenej na levej nosník, je to takovej chudinka, ale já z něj zase udělam pěkný auto:-) aspon doufam :)
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od pásovec »

Takovej novodobej Ludy :lol:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od pásovec »

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... 78&start=0" onclick="window.open(this.href);return false;
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od Jirka. »

Nee, zase tak moc to neni, od dveří dál to mam v poohodě, doma to pouze odstrojim, nakoupim díly a odvezu ke klempířovi, pak do lakovny a pak to nastrojim zpět, pár bouraček už jsem dělal, včetně mojí dosavadní B5, ale tohle chce vyměnit celej levej nosník a trochu potahat uchycení nápravy a na to si já netroufnu, navíc nemam stolici, ale mam slušnýho klempíře takže vim do čeho jdu :-)
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od pásovec »

Foto by nebylo?
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od romanx »

Jirka. píše:
Nee, zase tak moc to neni, od dveří dál to mam v poohodě, doma to pouze odstrojim, nakoupim díly a odvezu ke klempířovi, pak do lakovny a pak to nastrojim zpět, pár bouraček už jsem dělal, včetně mojí dosavadní B5, ale tohle chce vyměnit celej levej nosník a trochu potahat uchycení nápravy a na to si já netroufnu, navíc nemam stolici, ale mam slušnýho klempíře takže vim do čeho jdu :-)
No odvaha Ti nechybí :lol: :lol: :lol: :lol:

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od romanx »

fx99 píše::mrgreen: dobrej napad s tema 12v :wink:
Tím bych si nebyl tak jistej.....kdo ví co ty brzdiče udělají až je zapojí zpátky. Každopádně by se to mělo po takovým zásahu aspoň zkalibrovat. Já už nevím kdo to tu kdysi psal že po výměně destiček a snad špatným zkalibrování poslal zadní brzdy do věčných lovišť.... :oops:

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od pásovec »

Prosa to byl :lol: Chtěl ušetřit a dal to k no name......
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Jak odbrzdit ruční brzdu?

Příspěvek od Jirka. »

romanx píše:
fx99 píše::mrgreen: dobrej napad s tema 12v :wink:
Tím bych si nebyl tak jistej.....kdo ví co ty brzdiče udělají až je zapojí zpátky. Každopádně by se to mělo po takovým zásahu aspoň zkalibrovat. Já už nevím kdo to tu kdysi psal že po výměně destiček a snad špatným zkalibrování poslal zadní brzdy do věčných lovišť.... :oops:
No jestli to nepůjede, tak to necham zkalibrovat přes vag, stejně počítam že se tam ještě nějaká jiná chybička načte :? Kdyžtak dám vědět jak to dopadlo
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“