Jaké zadní gumy na passat 3C????????

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
asel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 29.04.2010 21:21
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od asel »

ja jezdim na bridgestone turanza ER300 225/45 R17, celkem spokojenost, ale v testech píšou velmi tichá pneumatika a mě to přijde jen o malinko tišší nežli michelin alpin R16. Za velmi tichou pneumatiku bych to tedy rozhodně nepovažoval.

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od KJirka »

mě tohle dělal zadek u OII. Ta geometrie byla v hajzlu už z fabriky a zničil jsem během cca 15 t. km všechny gumy. Přehazoval jsem to, jak to šlo, ale na tom zadku se to sjíždělo dovnitř. Dvě byly nakonec až na plátno. Geometrii jsem dělal několikrát a nikdy to nebylo úplně na 100%. Mimo to, že se to tak blbě sjíždělo, tak mělo auto taky tendenci uskakovat do stran, jako koza. Moc pěkná bezpečnost u auta za 800 t. to vám teda povím. Podle mně byla celá koncepce zadní nápravy úplně pojebaná. Oproti tomu se dvěma OI jsem najezdil asi 350 t. km a geometrii jsem nedělal nikdy.
Naštěstí tuhle lahůdku u cécéčka zatím neregistruju, tak snad to bude o.k..
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od mrmaryII »

Podla mna ma OII dobrre riesenu napravu, mimochodom rovnaku ako 3C :) Je ju mozne nastavovat v kazdom smere. A myslim, ze CC na tom tiez nie je inak.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od jaroušek »

mrmaryII píše:Podla mna ma OII dobrre riesenu napravu, mimochodom rovnaku ako 3C :) Je ju mozne nastavovat v kazdom smere. A myslim, ze CC na tom tiez nie je inak.
hm, tak to jsi možná jediný, kdosi to myslí.závěr této diskuze je takový, že některé typy desénu se neshodnou s víceprvkovou nápravou a i přesto se silně doporučuje měnit po 5-7 tis. km zadní kola za přední.byl jsem na geošce a tam moc dobře věděl, jaký mám problém, řekl mi, že nový superb - 09-010 rok tam po 10-15 tis má to samé.někdo někde udělal chybu, to je zřejmé.nenaděláme nic. čest všem passatům

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od mrmaryII »

Ked dobre nastavena geometria tak sa nic take nedeje. A ver mi, ze nie som jediny, kto si mysli, ze tie napravy su urobene dobre :)
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od jaroušek »

mrmaryII píše:Ked dobre nastavena geometria tak sa nic take nedeje. A ver mi, ze nie som jediny, kto si mysli, ze tie napravy su urobene dobre :)
hej, mě se náprava taky páčí ale sjíždí to gumy :) jinak máš možná pravdu, geo jsem měl špatnou, mám sice protokol ale nevím, jak až moc velký vliv to mělo.to se uvidí :)

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od mrmaryII »

Aj predna naprava je konecne vyriesena dobre a aj zadna uz je ako ma byt. To, ze niekde nevedia narabat s geometriou, alebo, ze eni netusia, ze aj na zadnej naprave treba nastavovat odklony, zaklony, zbiehavost a musi to byt v sulade s nastavenim prednej napravy, tak to je trochen problem. Najcastejsie sa s tretavam ale s tym, ze plosinovy zdvihak je v servisoch kua nepresny. Aj v znackovych. Vsetci setria, tak holt toto je potom vysledok.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od pásovec »

Rekneme, ze naprava je velmi citliva na serizeni :-) Tudiz se muze jevit jako problematicka :mrgreen:
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Allbacore
Pilot
Pilot
Příspěvky: 754
Registrován: 13.01.2008 00:08
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od Allbacore »

pásovec píše:Rekneme, ze naprava je velmi citliva na serizeni :-) Tudiz se muze jevit jako problematicka :mrgreen:
Nj McPherson :twisted: Zajtra sa ide na geomatriu, lebo vnutorne strany pneu na prednej naprave su ako na motokare :daz: a tie pneu maju mozno 10T km
LED autožárovky do interiéru, exteriéru s dvou letou zárukou!
http://www.autoledky.cz/

Nakupujte so slevami zde
Obrázek

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od pásovec »

Tak to je síla
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Jaké zadní gumy na passat 3C????????

Příspěvek od mrmaryII »

Allbacore píše:
pásovec píše:Rekneme, ze naprava je velmi citliva na serizeni :-) Tudiz se muze jevit jako problematicka :mrgreen:
Nj McPherson :twisted: Zajtra sa ide na geomatriu, lebo vnutorne strany pneu na prednej naprave su ako na motokare :daz: a tie pneu maju mozno 10T km
A nebudes uz mat tak trosku v prdeli silentblocky? Geometria sa bude javit ako dobra, ked na nu auto postavia, ale pri brzdeni dovolia silentblocky roztiahnut kolesa viac, nez je dovolene z toho dovodu, ze guma je uz vlacna, opotrebovana a nedrzi ramena na mieste ako je to potrebne. Este nemusia vrzgat a ani buchat, ale urcite uz neudrzia pri brzdeni geometriu auta.
Dalsim problemom je ak zmenis rozmer pneu. Na toto je tato naprava citliva. Napr. ak je geometria nastavovana na uzkych pneu (napr 215/55/16) a potom prezujes na siroke (235/45/17) potom sa opotrebovane silenty prejavia podstatne rychlejsie. O chybach v nastaveni geometrie ani nehovorim. Urcite chod do servisu, kde maju dobry 4 stlpovy, alebo plosinovy zdvihak. Na jeho presnosti zalezi najviac. Kamery uz snad maju vsade :) to by problem nemal byt. A este, mal by to byt znackovy servis, pretoze nie kazdy passat 3c ma rovnake hodnoty pre nastavenie geometrie a kto nema ELSA online, tak pre tvoje auto ani nebude mat presne hodnoty.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“