divny zvuk pri 30km/h - ZMAZAT PROSIM

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

divny zvuk pri 30km/h - ZMAZAT PROSIM

Příspěvek od ricardo »

chcel by som vediet ci sa niekto stretol s podobnym problemom a vie mi poradit. pri 30 km/h mi zacne v pravej prednej casti robit taky zvuk v style "hu-hu-hu" :-) (neviem ako inak ten zvuk opisat) a pokial pridavam, tak pri 40km/h to zacne pomaly ustupovat a pri vyssej rychlosti to uz nepocut. Dal som to do servisu s tym, ze mozno lozisko. Nie, tam mi bolo povedane, ze lozisko to nie je a vraj dali auto na zdvihak, nastartovali, pozerali na predne kolesa a vraj sa im zda, ze to je pneumatikou. Ta, akoby bola poskodena na vnutornej casti. Vymenil som obe predne pneu a zvuk opat rovnaky. Mam obute 235/45/17 a viem, ze siroke pneumatiky´maju urcity hluk, ale takyto prerusovany to urcite nie je. Uvazoval som potom ci to nie je diskom, ale ako zistit, ci je disk krivy? Otazka je aj, ako by sa bez napr. nehody, ci burania do disku poskodil.

Ma niekto tip, co by mohlo byt pricinou?
Naposledy upravil(a) ricardo dne 08.06.2010 14:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Mára_VR6
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5888
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Železný Brod, okr. Jablonec nad Nisou

Re: divny zvuk pri 30km/h

Příspěvek od Mára_VR6 »

musíš být trochu sdílnější :wink:
Kdy to dělá?

při jízdě rovně, do zatáček, do který?
Při jízdě pod plným, bez plynu nebo jen tak udržovačka? Při brždění taky?
Moje Touaregy 2.5TDI a 4.2 V8 FSI
Pokud vám zmizí inzerát, neptejte se mě proč - nesplňoval pravidla

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: divny zvuk pri 30km/h

Příspěvek od zajda82 »

mel jsem podobny problem na zadni naprave, myslel jsem ze lozisko ale po prezuti na letnaky to byla fakt guma, resp, nevyvazene cele kolo rekl bych

ale predpokladam ze to ti vyvazili kdyz uz jsi menil

Uživatelský avatar
ricardo
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 03.11.2008 12:18

Re: divny zvuk pri 30km/h

Příspěvek od ricardo »

robi to stale. Rovina, zakruta prava, lava, pri jazde na plyn, volnobeh, len taky dojazd, spomalenie, zrychlenie, brzdenie.

Kolesa su samozrejme vyvazene nanovo.

Uživatelský avatar
hybal
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 04.03.2009 16:17
Bydliště: okr. Břeclav

Re: divny zvuk pri 30km/h

Příspěvek od hybal »

Měl jsem to samé na fabii II, po výměně pneu pazvuky zmizely. Taky jsem měl původně podezření na ložisko.
Teď mi to dělá na Passatovi taky, ale ze přední nápravy. Tak počítám, že letní pneu dojedu a na jaře dám nové. Pokud to nezmizí, tak budu asi nervózní :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“