Uchycení zadního skla

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
fullice
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 19.05.2010 16:17

Uchycení zadního skla

Příspěvek od fullice »

Prosím o radu jak je uchyceno zadní boční sklo ve dveřích .Při otevření mi nedrží v tom držáku od motorku.Mám tam jen díru .

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchycení zadního skla

Příspěvek od ejne »

je tam skrutka ktore je o velkosti 8mm GOLA treba asi niekto si neuvedomil a uvol ju namaximum a padla dovnutra do dvery. terba rozobrat dvere zhodit ten plech a potom ju tamnaspat naskrutkovat.

Skrutka funguje tak ze ju uvolnujes a ona sa ( dotahuje ) a ked ju chces dotiahnut tak ju musis uvolnovat. myslim z tvojej pozicie pretoze je naskrutkovana zvnutra preto je opacna. Ked som rozhadzoval dvere stalo sa mi to iste neuvedomil som si ako je uvolnovanie a ako dotahovanie.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Uživatelský avatar
TNT
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4309
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kdesi na jihu :)
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchycení zadního skla

Příspěvek od TNT »

Tak tak, jak pise Ejne, je tam levy zavit. Sundat plech a najit ten sroubek. Nekdo pred tebou nevedel, ze je tam opacny zavit. :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“