Instalace alarmu Magicar

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
jan.fort
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 252
Registrován: 27.10.2009 16:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace alarmu Magicar

Příspěvek od jan.fort »

Ahoj, ja Magicar pouzivam ctyri roky.Prvni auto byl pasik 2002 i do 2006.Na alarm si nemuzu stezova!!!!Dalkovy start, je super vec.Nez vyjdes z baraku auto ma teplotu jakou potrebujes.Coz jsem ocenil hlavne v zime :-)Je fakt, ze pro zlodeje je to o problem min. :evil: Ale jak pises s GSM by to stalo za to.Uz i pri vyhledavani auta pri kradezi, je vetsi sance, ze Ti ho najdou.I dosah signalu me docela prekvapil, ale kilometry to zase nejsou.Jen pri zamknuti, okna u 2006 nezajizdej jako u 2002.Pokusim to nechat nakodovat-jestli to pujde.Doporucil jsem ho kamosovi na CC a tento nazor na alarm neni jen muj...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
matej.chuck píše:No tak co jsem psal do firmy, kde to montujou, tak mi udělali cenovou nabídku. A samozřejmě na dotaz jestli na mém autě bude nějaký problém, tak odpověděli, že v žádném případě problém nebude. A upozorňoval jsem, že mám KESSY. Ale stejně si to nedokážu nějak představit...
Odstranění DPF a navýšení výkonu 140hp-166hp/394Nm od fi.DIESELPOWER s.r.o.

matej.chuck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 13.04.2010 17:22
Bydliště: Česká Kamenice

Re: Instalace alarmu Magicar

Příspěvek od matej.chuck »

JO já věřím, že alarm je fakt dobrej... O tom asi moc pochybů nebude... Ale jak je vyřešený již tady zmiňovaný sešlápnutí spojky při startu? Dálkovej strart by se mi taky líbil a tak by mě to zajímalo...
Jinak zavření oken se dá nakódovat, max. bude potřeba nahrát nový sw do dveřních jednotek...Někde se to tu probíralo...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“