Passat 2.0 FSI

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
kajinek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.04.2008 20:42
Bydliště: Vysočina

Passat 2.0 FSI

Příspěvek od kajinek »

Čau chlapi, nedávno jsem tady pročítal diskuzi o tom, jak se reálně pohybují ceny passatů, aby se člověk nějak nenachytal, tak mě zajímá váš názor na Passat sedan 2.0 FSI, r.v. 2005-2006 Highline, v Německu se daj sehnat za těch cca. 300 tis., co si myslíte o téhle cenové relaci za to auto. Díky za názory

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Passat 2.0 FSI

Příspěvek od zajda82 »

3c dava s benzinem nejvetsi smysl

az najdes konkretni kus tak pak se da resit cena

ale sam bych ocekaval ze highline bude startovat kolem 300, pokud je to wagon

matej.chuck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 13.04.2010 17:22
Bydliště: Česká Kamenice

Re: Passat 2.0 FSI

Příspěvek od matej.chuck »

Za 300 tis se dají sehnat i tady u nás. Většinou z nějkýho operativního leasingu, ale to je docela taková vsázka do loterie... Buď bude OK, nebo když to bude auto, se kterým každou chvíli jezdil někdo jiný, tak bude pěkně oddělaný. Já měl kliku, našel jsem pěknej kousek se supr výbavou i s 4Motion. Je to FSI 2.0 a prodejní cena byla někde kolem 310 tis. A můžu říct že zatím naprostá spokojenost (až na to že mi dneska odešla výbojka u bi-xenonu - nejsou věčný :-D )

sniphead
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 08.02.2010 19:09

Re: Passat 2.0 FSI

Příspěvek od sniphead »

Já koupil highline 2005 za 320 000Kč, najeto 54000km. Cena v té době (půl roku) byla dost dobrá. Teď to bude stejný asi. tři kila je tak akorát na plnou
Volkswagen Passat 3C Highline 2.0 TDI 103kw BKP
Volkswagen Golf VI Match 1.6 TDI 77kw CAYC
Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kw R-Line

matej.chuck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 13.04.2010 17:22
Bydliště: Česká Kamenice

Re: Passat 2.0 FSI

Příspěvek od matej.chuck »

To jsi měl docela kliku... Takhle málo najeto... To je fakt hezký... Standardně se dají sehnat přes 120 t km najeto...

sniphead
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 207
Registrován: 08.02.2010 19:09

Re: Passat 2.0 FSI

Příspěvek od sniphead »

Jo, taky jsem koukal, ve VW mi km potvrdili, takze mam z rtoho dobry pocit :-) Na tom aute neni nic delany jeste, rozvody a vsechno ma jeste od vyroby :-) Jinak, jak uz jsem rikal, tak tri kila je pekna cena za highlina, nemam teda prehled, jestli i za benzinovou akle za naftu jo ;-)
matej.chuck píše:To jsi měl docela kliku... Takhle málo najeto... To je fakt hezký... Standardně se dají sehnat přes 120 t km najeto...
Volkswagen Passat 3C Highline 2.0 TDI 103kw BKP
Volkswagen Golf VI Match 1.6 TDI 77kw CAYC
Volkswagen Passat B8 2.0 TDI 110kw R-Line

Uživatelský avatar
kajinek
Řidič
Řidič
Příspěvky: 141
Registrován: 19.04.2008 20:42
Bydliště: Vysočina

Re: Passat 2.0 FSI

Příspěvek od kajinek »

matej.chuck píše:Za 300 tis se dají sehnat i tady u nás. Většinou z nějkýho operativního leasingu, ale to je docela taková vsázka do loterie... Buď bude OK, nebo když to bude auto, se kterým každou chvíli jezdil někdo jiný, tak bude pěkně oddělaný. Já měl kliku, našel jsem pěknej kousek se supr výbavou i s 4Motion. Je to FSI 2.0 a prodejní cena byla někde kolem 310 tis. A můžu říct že zatím naprostá spokojenost (až na to že mi dneska odešla výbojka u bi-xenonu - nejsou věčný :-D )

Mně by se čtyřkolka taky líbila, tady u nás na Vysočině se sem tam v zimě hodí. Můžu vědět jak jsi na tom se spotřebou? Resp. i ostatní s 2.0 FSI jak na tom jste. Díky

matej.chuck
Řidič
Řidič
Příspěvky: 123
Registrován: 13.04.2010 17:22
Bydliště: Česká Kamenice

Re: Passat 2.0 FSI

Příspěvek od matej.chuck »

No spotřeba... Kruté to téma... Momentálně mám průměrnou spotřebu 9,9l ale z toho je 80% jízdy po městě. Když jsem jel v neděli z prahy, přes lovosice, ústí do Děčína, po dálnici rychlost na tempomat 140km/h... Tak průměrná byla asi 8,5l
Když se jedou okrsky s max 100km/h tak se dá jet i za 7,5l

zajda82
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 475
Registrován: 19.08.2009 15:06

Re: Passat 2.0 FSI

Příspěvek od zajda82 »

kdyz jeden premysli o benzinu rozhodne bych podrobne zvazil 3.2 V6
je to 4M, ma to DSG, proste uplne jiny auto, ta tisicovka navic na benzinu za to stoji

Uživatelský avatar
pásovec
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 5487
Registrován: 25.03.2008 20:26
Bydliště: Praha

Re: Passat 2.0i FSI

Příspěvek od pásovec »

Co jsem slyšel, tak spotřeba je obdobná jako 2.0 4M
Dodo Juice,Microfiber Madness,Autoglym,Meguiars,Swissvax,Raceglaze,Carpro a další..
http://www.detailingclub.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek

Uživatelský avatar
Alex89
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 15.03.2010 11:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Passat 2.0 FSI

Příspěvek od Alex89 »

zajda82 píše:kdyz jeden premysli o benzinu rozhodne bych podrobne zvazil 3.2 V6
je to 4M, ma to DSG, proste uplne jiny auto, ta tisicovka navic na benzinu za to stoji
Měl jsem možnost to párkrát řídit, jede to fakt parádně a oproti 2.0fsi se spotřeba tak razantně lišit nebude jen povinné ručení a pojištění udělá docela velkej rozdíl.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“