Výměna climatroniku

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Výměna climatroniku

Příspěvek od cernytdi »

ja muzu ze skusenosti rici ze se to da predelat uplne bez problemu jednou jsem to OSOBNE menil u rocniku 06 a makato bez nejake slozite vymeni topeni cos je uplna blbost .Moji kamosove treba alex nebo diebesalt co napsali ten navod na passat info to menily asi pred rokem a taky uplne bez problemu nic se menit nemusi jen prepinovat a natahnout kabely jinak nic jineho vsechno je srozumitelne popsane v navodu .Jedna vec jeste tyhle navody na passat info se zverejni jen kdyz vse 100% funguje a je to overene tak ze to minimalne aspon 2 lidi dodelali a nemaj problemy.

peacemaker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 05.11.2009 22:29
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Výměna climatroniku

Příspěvek od peacemaker »

cernytdi píše:ja muzu ze skusenosti rici ze se to da predelat uplne bez problemu jednou jsem to OSOBNE menil u rocniku 06 a makato bez nejake slozite vymeni topeni cos je uplna blbost .Moji kamosove treba alex nebo diebesalt co napsali ten navod na passat info to menily asi pred rokem a taky uplne bez problemu nic se menit nemusi jen prepinovat a natahnout kabely jinak nic jineho vsechno je srozumitelne popsane v navodu .Jedna vec jeste tyhle navody na passat info se zverejni jen kdyz vse 100% funguje a je to overene tak ze to minimalne aspon 2 lidi dodelali a nemaj problemy.
Davide jenom dotaz nakoduju to vagem 805 a jestli by jsi mi neporadil s tím přehozením kabelů v pojistkovce nějak tu němčinu nedávam mám rok 08
Passat 3c Variant 1,9TDI Comfortline

Uživatelský avatar
cernytdi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 596
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Uslar Nemecko

Re: Výměna climatroniku

Příspěvek od cernytdi »

Nakodovani vagem je jeste lepsi musis jenom udelat zakladni nastaveni a to by melo byt vsechno .V ty pojiskovce se musi pojiska teda ten kabel co je na miste 27 vindat za zapinovat zastrcit do mista kde je proud z baterky stalej proud protoze original ma klima proud od zapalovani to znamena ze jen kdyz zapnes klicek.Ta nova klima potrebuje stalej proud .
Cau David

peacemaker
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 05.11.2009 22:29
Bydliště: Roudnice nad Labem

Re: Výměna climatroniku

Příspěvek od peacemaker »

Tak dobastlíno je to brnkačka prácička na 20 minut vypadá to fakt super.
mám akorát dva poznatky gatewey mi přestala hlásit že navi není nakodovaná což je pozitivní a další že jsem se na ten climatronik s vag 805 nějak nedostal tudíš tuším že to bude chtít 908 ale neřeším píchnul jsem to tam a vše maká jak má tak že ALL DONE :lol:
Passat 3c Variant 1,9TDI Comfortline

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“