PROBLÉM S VENTILÁTOREM TOPENÍ PASSAT 3C OPRAVENO !!!

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
mart33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 27.02.2009 23:08
Bydliště: OSTRAVA

PROBLÉM S VENTILÁTOREM TOPENÍ PASSAT 3C OPRAVENO !!!

Příspěvek od mart33 »

Ahoj všem dnes jsem jes svyým Pšíkem a najednou zvuk jako helikoptéra Z palubí desky...lechce vybruje a je slyšet ventilátor a to doslova jako helikoptéra při startu.Funguje to v plném rozsahu na min. není nic slyšet ale pří otáčení do maxima zvuk zesiluje.Ví někdo čím to muže být....Stačí vytahnout motor na vetrák a vyčistit..a nebo je k.o.?Dík za info Martin
Naposledy upravil(a) mart33 dne 28.06.2010 14:44, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: PROBLÉM S VENTILÁTOREM U DIGI. KLIMATIZACE PASSAT 3C !!!

Příspěvek od mrmaryII »

Aj tak, aj tak ho musis vybrat von a pozriet co mu je. Ci je tam len nieco na obeznom kole, alebo umrelo lozisko zistis az ked ho budes mat v ruke.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Uživatelský avatar
mart33
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 25
Registrován: 27.02.2009 23:08
Bydliště: OSTRAVA

Re: PROBLÉM S VENTILÁTOREM TOPENÍ PASSAT 3C OPRAVENO !!!

Příspěvek od mart33 »

Tak pánové problém vyřešen a to jednoduše...DAVEJTE SI POZOR A IGELITOVÉ SÁČKY V KASLÍKU U SPOLUJEZDCE...PŘI UŽITÍ VNITŘNÍHO OKRUHU SE OTVÍRÁ ZÁKLOPKA U VĚTRÁKU A NASAJE COKOLIV LECHČÍHO Z KASLIKU JAKO NAPŘ. MŮJ SÁČEK :158: .TAKŽE JSEM DEMONTOVAL KASLÍK A SÁČEK JSEM VYTÁHNUL,OPRAVA JE ZA KAČKU ALE TROCHU MĚ TEN ZVUK VYDĚSIL...Shrnutí....kdyby bylo u 3C vše tak jednoduché na opravdu tak je to paráda... :lol:

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“