Poskládání plastů

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
blodiac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2010 18:09

Poskládání plastů

Příspěvek od blodiac »

Po koupi sem měl problemek že mi zacalo neco klepat pod volantem. Koukalnul jsem se dolu a zjistil sem že jeden plast (kryt mezi podlahou a tunelem) u nohou nedrží jak má,,,, pak sem ale zjistil že nemuze drzet tak jak má když plast tunelu nejni spravne zapasovaný do plastu pod volantem (viz foto)... nevíte jak se co musim povolit abych se zapasoval spravne ten tunelový plast do toho pod volantem? Asi to spatne poskaldali kdyz tam davali ten parrot
Přílohy
26062010199.jpg
Volkswagen Passat Variant 2.0TDi 103kW 4Motion HIGHLINE
Volvo XC90 3.2 AWD 176kW SUMMUM Executive

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Poskládání plastů

Příspěvek od s0ny »

Nahoře toho krytu jsou 3 torx šrouby, které stačí odšroubovat.

Uživatelský avatar
blodiac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2010 18:09

Re: Poskládání plastů

Příspěvek od blodiac »

s0ny píše:Nahoře toho krytu jsou 3 torx šrouby, které stačí odšroubovat.
který kryt myslíš? ten podvolantem jsem zkoušel, co slo odsroubovat sem odsrouboval nejde dolu
Volkswagen Passat Variant 2.0TDi 103kW 4Motion HIGHLINE
Volvo XC90 3.2 AWD 176kW SUMMUM Executive

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Poskládání plastů

Příspěvek od s0ny »

Ten torx jde vidět tady na obrázku: http://www.daniundalex.de/cms_neu/bilde ... e/ub01.JPG" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
blodiac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2010 18:09

Re: Poskládání plastů

Příspěvek od blodiac »

tak to ne, ty jsem sundal, ten kryt šel dolu....
problem je v tom že plast od tunelu má packu která musí zajet do plastu pod volantem,, u mě ji tam nezastrcili proto je tam ta škvíra. Nejde to ale zastrčit aniž bych nepovolil plast tunelu, protoze plast pod volantem nejde zatlačit ani dopředu ani když je povolenej, protoze mu tam braní nějaký železný držák..
Volkswagen Passat Variant 2.0TDi 103kW 4Motion HIGHLINE
Volvo XC90 3.2 AWD 176kW SUMMUM Executive

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládání plastů

Příspěvek od CoolXman »

No to si s tim hrál nějakej nepozornej maník teda, je to taková malá prasárnička. Ty si už měl někdy vymontovanej tunel?

Asi budeš muset demontovat celej ten tunel, což není úplně tak jednoduchý, ale jinak s tim myslim si nehneš. Podívej se na návod dodělání auto-holdu od TNT na FAQ. Tam je naznačeno co se všechno kde musí odšroubovat, aby si s tim tunelem mohl hnout.
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
blodiac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2010 18:09

Re: Poskládání plastů

Příspěvek od blodiac »

to asi abych rovnou udělal ten autohold kdyz se v tom budu hrabat,, jen abych to nezkurvil jeste vic nez to je :)
Volkswagen Passat Variant 2.0TDi 103kW 4Motion HIGHLINE
Volvo XC90 3.2 AWD 176kW SUMMUM Executive

Uživatelský avatar
CoolXman
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1330
Registrován: 04.02.2009 15:50
Bydliště: Berounsko, Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Poskládání plastů

Příspěvek od CoolXman »

to nezkurvis, maximalne nejakou tu packu od toho tunelu co mas tedka mimo tu diru ulomis no :-), ale i s tim se da zit

neni to nic slozityho, akorat to zabere nejakej cas a praci to vsechno odstrojit a vymontovat
Passat B8 Limo 2,0 TDI DSG R-Line Tungsten - AID,DCC,ACC,Discover Pro,18"+19",LED,Lane,Side,DLA,TPMS,Ambiente,230V,kamera,DLS audio Reference,SGS
Golf 7 Variant 2,0 TDI DSG

Uživatelský avatar
blodiac
Řidič
Řidič
Příspěvky: 126
Registrován: 27.03.2010 18:09

Re: Poskládání plastů

Příspěvek od blodiac »

packa tam uz od nich urvana je... :evil: .... ale stejně mi tam pod volantem něco klepe takze to budu muset rozebrat hlouběji..
a koupim ten autohold a dodelam to komplet :wink: uz se na něj těším, chybí mi
Volkswagen Passat Variant 2.0TDi 103kW 4Motion HIGHLINE
Volvo XC90 3.2 AWD 176kW SUMMUM Executive

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“