Montáž multif.volantu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
PAL33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 20.02.2009 21:21

Montáž multif.volantu

Příspěvek od PAL33 »

cau muze temi poradit namontoval sem multif.volant radio rns atelefon .telefon a navi mi ukazuje na maxi diodu ale nemam tam menu .co mam vsechno kodovat dik
heledal sem na foru a nic
Přílohy
ww.jpg

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž multif.volantu

Příspěvek od ejne »

ake menu tam nemas? skus podrobnejsie povedat.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

PAL33
Řidič
Řidič
Příspěvky: 171
Registrován: 20.02.2009 21:21

Re: Montáž multif.volantu

Příspěvek od PAL33 »

jeto ze skodi z pasata sem nenasel

http://www.youtube.com/watch?v=r498KX-i ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Přílohy
P1010240.JPG

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Montáž multif.volantu

Příspěvek od ejne »

ked nahodis multi volant tak to menu zmizne predtym si ho mal ked si nemal este MF. teraz to menu nieje a len prepinas medzi menami tlacidlom na pravej strane vrchne lave tlacidlo.

PS: poviem ti ze az doteraz som si to neuvedomil ze mi to zmizlo toto menu. a nejako som si to neuvedomil az teraz.
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“