Ruční brzda

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
geri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.04.2010 13:28

Ruční brzda

Příspěvek od geri »

Zdarec..mam problém s tlačitkovou ruční brzdou...vzdy když sem dřive zabrzdil v kopci tak se pri rozjezdu ani brzda nemusela ručně vypínat a sepla se sama a v poho se rozjel..ted mi to bohužek už nejde..nevíte co s tím??Moc děkuji za poímoc

Uživatelský avatar
romanx
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kladno

Re: Ruční brzda

Příspěvek od romanx »

geri píše:Zdarec..mam problém s tlačitkovou ruční brzdou...vzdy když sem dřive zabrzdil v kopci tak se pri rozjezdu ani brzda nemusela ručně vypínat a sepla se sama a v poho se rozjel..ted mi to bohužek už nejde..nevíte co s tím??Moc děkuji za poímoc
Musíš mít zabouchnutý dveře a zaplej pás a nebo Ti nechodí mikrospínač ve dveřích nebo v pásu......třeba....

geri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 8
Registrován: 24.04.2010 13:28

Re: Ruční brzda

Příspěvek od geri »

aha..pas vetsinou zaplej nemam..mel sem ho obmotanej kolem sedačlky aby to nepípalo..a nedavno ho vytahla..ta kje pravda že to muzre byt tím..Díky vyzkoušim

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“