PASSAT v létě

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: PASSAT v létě

Příspěvek od elit »

To samé jsem pozoroval kdysi u Octavie, nakonec to bylo netěsnost u příruby intercooleru. Nasával si venkovní vzduch a zahorka to šlo poznat.
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
asel
Řidič
Řidič
Příspěvky: 93
Registrován: 29.04.2010 21:21
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: PASSAT v létě

Příspěvek od asel »

takže nemám tlak v klima okruhu, mám tam 11/5 a mělo by být asi 15-16/2-3 , člověk, který mi to dělal mě navíc varoval, že tento stav je brzkou předzvěstí, že kompresor odejde úplně. Toto mi potvrdil i kluk co si byl zrovna vyzvednout auto a nechával si kompresor vyměnit, jelikož mu odešel. Technik mi ještě řek, že asi přibližně do 200 tis km se tato část zpravidla mění.

Uživatelský avatar
StreetPro
Řidič
Řidič
Příspěvky: 54
Registrován: 17.05.2010 19:09
Bydliště: Břevnov - Bullit Ballpark
Kontaktovat uživatele:

Re: PASSAT v létě

Příspěvek od StreetPro »

jaroušek píše:
StreetPro píše:protože ta 3C ma misto IC nevhodným umistenim od vyrobce IH (interheater)
čest, proč si myslíš, že má nesprávně umístěn IC?
nevím, co je k tomuhle vedlo... na obrazku je dokonce vylepsený IC, ale stale v nevhodne puvodni pozici... vhodnejsi je IC umistit zcela dopredu a odstinit jej od ostatnich chladicu (prepazkou, samostatnym vedenim k nemu/od nej)...
napr. Bmw dela nizke, hlubsi chladice, ktere tak mohou fungovat i v nizkych rychlostech a pustene klime/ohratem vodnim chladici (teplo jde jinam, IC se chladi krom naporu i salanim)
Přílohy
intercooler_fmic_tsi.jpg
intercooler_fmic_tsi.jpg (23.32 KiB) Zobrazeno 380 x
ic_e92.jpg
IC_behr2x.jpg
...máte štěstí, že jdu zrovna kolem... :-)

RepellantWig
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 20
Registrován: 16.08.2016 21:57

Re: PASSAT v létě

Příspěvek od RepellantWig »

U 3c je klima na pevno napojená jen přes pojistku na kladku a spíná pomocí ventilku takže je jedno jestli je zapla nebo ne, jede furt.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“