článek ve Světě motorů

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
blefa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 26.10.2009 08:37
Bydliště: Plzeňáák

Re: článek ve Světě motorů

Příspěvek od blefa »

Musis to brat z te druhe stranky, pisou sem jen lidi co maj problem, ale tech co ho nemaj budou mraky :wink: vzhledem k tomu, ze mas 11/06, tak bych rekl ze mas kola..

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: článek ve Světě motorů

Příspěvek od uncompromised »

blefa: tímto se taky utěšuju :) a co se týče toho data výroby, tak mohli dát třeba motor který vyštrachali někde po dlouhé době ze skladu

Uživatelský avatar
blefa
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 304
Registrován: 26.10.2009 08:37
Bydliště: Plzeňáák

Re: článek ve Světě motorů

Příspěvek od blefa »

Ona je to tak trochu i moje vina, protoze kdyz jsem se zacal zajimat obecne o motor 2.0tdi, tak jsem narazil i na audi forum a tam to olejovy cerpadlo celkem resili. Hodil jsem pak par dotazu ohledne kontroly a pod. a samozrejme vsichni se toho hned chytli a zacli podlehat panice... Vim teda asi o 7 lidech tady na foru, ze jim to kleklo, ale nnevim, jestli to je duvod k ty "panice".....

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“