Vstřiky na 1,9TDi

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
big.boby
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 290
Registrován: 11.04.2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Vstřiky na 1,9TDi

Příspěvek od big.boby »

Ahoj,
jsem postaven před problém, že musím stůj co stůj koupit nové vstřiky na mého pašíka ( kouří to a velká spotřeba ). Co jsem koukal, tak ceny jsou závratné kolem 14.000,- za kus. Ale po přečítání tohoto fóra jsem našel firmu CC-Autodíly, kde prodávají kus za 3.200,- = super cena http://www.cc-autodily.cz/tryska-vstrikovaci-7_7" onclick="window.open(this.href);return false; ( přesně podle čísla, které tam mám já ) a na dotaz to prý jsou originál díly.
Nemáte někdo s tím zkušenost nebo s touto firmou???
Passat 3C 1,9 TDi, 77 kW, BLS r.v. 2007

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřiky na 1,9TDi

Příspěvek od svanco »

Ahoj vstřiky jsou až moc moc podezřelé.Jakožto to velkoobchod Bosch neni ani toto má nakupni cena bez dph a je od ni velice daleko.Pokud chceš jistotu zaruku mužu nabídnout repas tvých vstřikovačů , ale cenově je to okolo 5,5 tis komplet repase tvých vstřikovačů za 1 ks .Dělá se to hodně žádny problém lidi spokojeni.

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: Vstřiky na 1,9TDi

Příspěvek od Alficek »

Za podobnou cenu jsem je viděl už na více místech na netu ... nejedná se o repas?
Každopádně cena je dost zajímavá. Asi bych to risknul, přeci jenom je rozdíl 4*14tis nebo 4*3tis. Kdybych měl dát 56tis za vstřiky, radši budu shánět celej motor :-)

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Vstřiky na 1,9TDi

Příspěvek od svanco »

Dáš 4x 3000 odejdou znová práci zaplatiš uletíš to je druha věc strany.Repas ne to vypada nově nějaky tunel s fabriky asi.Tak jak odejdou mé po repasi vše Bosch plati klient už nic ...

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“