nádrž na Passat Variant 3C, r.v. 2008, 2.0 TDI 103kw

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
malyfu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.09.2009 21:19
Bydliště: Kladno

nádrž na Passat Variant 3C, r.v. 2008, 2.0 TDI 103kw

Příspěvek od malyfu »

Ahoj vsichni, podarilo se mi neco, co se asi jen tak nekomu nepodari.... :cry: bohuzel jsem ted na dovolene prorazil palivovou nadrz, protoze jsem pri couvani najel na nejaky parizek ktery v zrcatku nebyl videt. Citil jsem ze to nejak cuklo, ale ze tece nafta jsem se vsiml az pozdeji. Opravili mi to tam provizorne tak, ze do te diry mi dali sroub s gumovou podlozkou a z druhe strany matku take s gumovou podlozkou, ale je potreba vymenit celou nadrz. Jenze ji shanim a nejak se mi nedari. Mohl by mi nekdo pomoci a poradit, kde ji sehnat? Nemusi byt nova. Moc diky za kazdou radu!

Uživatelský avatar
Rudi
Závodník
Závodník
Příspěvky: 612
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: sever Čech
Kontaktovat uživatele:

Re: nádrž na Passat Variant 3C, r.v. 2008, 2.0 TDI 103kw

Příspěvek od Rudi »

nikde na vrakáči nemaj?
Obrázek
dObRi dEN!

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: nádrž na Passat Variant 3C, r.v. 2008, 2.0 TDI 103kw

Příspěvek od global »

tu mas nieco

http://shop.ebay.de/i.html?_nkw=passat+ ... m270.l1313" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
malyfu
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 08.09.2009 21:19
Bydliště: Kladno

Re: nádrž na Passat Variant 3C, r.v. 2008, 2.0 TDI 103kw

Příspěvek od malyfu »

na vrakaci jsem jeste nebyl, muj znamy mechanik take shani a zatim nic, tak bud zkusim ten eBay, nebo jsem nasel na polskym Allegro par nabidek, tak uvidim jak to dopadne. Diky!

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“