Zajímavý problém- 1.9tdi 77kw BXE...

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
ladulel
Závodník
Závodník
Příspěvky: 570
Registrován: 24.07.2010 14:17

Zajímavý problém- 1.9tdi 77kw BXE...

Příspěvek od ladulel »

Ahoj. Mám fakt zajímavý problém s mojí paštikou. :evil: Už asi půl roku mi auto chystá milé překvapení v tom, že (někdy) hned při startu, ať je motor ohřátý nebo studený, spadne do nouzového režimu a zahlásí (EMISE DO DÍLNY). :? Na diagnostice to píše čidlo nadmořské výšky a čidlo tlaku turba jako sporadické chyby! Po konzultaci s mechanikem, jsem tedy dal novou váhu vzduchu a to čidlo a potíže přetrvávají :( Měl jsem venku i turbo ,které jsem nechal vyčistit. Dále jsem překontroloval všechny podtlakové hadičky, regulaci turba, erg ventil, kabely, svorky a vše se mě i X dalším lidem kteří se v tom šťourali zdá Ok. Napadá mě snad už jen ta krabička co do ní vedou ty podtlakové hadičky, ale to se mi nezdá.Pomozte někdo :?:
Naposledy upravil(a) ladulel dne 29.07.2010 19:24, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
mrmaryII
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1262
Registrován: 24.03.2009 13:07
Bydliště: Kosice, SVK

Re: Zajímavý problém- 1.9tdi 77kw BXE...

Příspěvek od mrmaryII »

Skusil by som update firmware rj motora. Uz to tu jeden klubak riesil a pomohlo to.
When you play with fire, there is a 50/50 chance something will go wrong, and nine times out of ten it does.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“