Co všechno se dá aktivovat???

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
mewerik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 24.05.2009 08:55

Co všechno se dá aktivovat???

Příspěvek od mewerik »

Nazdar paštikáři, někde jsem slyšel, že prý se dá aktivovat spousta věcí, která je jen od výroby vypnutá, aby se dala navyšovat cena za výbavu. Máte s tím někdo nějakou zkušenost? Třeba například: mám Passat 2.0 TDI 103 KW PD Comfortline a všiml jsem si, že pod sedačkou vedou nějaké kabely, ale vyhřívání sedaček na palubce nemám. :lol: A opatrně do mě, ať si nepřipadám za vola. :D

Uživatelský avatar
halajcik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 26.04.2010 09:15

Re: Co všechno se dá aktivovat???

Příspěvek od halajcik »

To nevím, ale kabely můžu být klidně k airbagům. Vytápění v sedačce určitě mít nebudeš, když to tam není.

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: Co všechno se dá aktivovat???

Příspěvek od uncompromised »

taky si to nemyslím, proč by to tam dávali, když si to nenechají zaplatit?
to spíš budou nějaké sofwarové vychytávky které starší modely neumí tak se to doprogramovává podle novějších

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Co všechno se dá aktivovat???

Příspěvek od ejne »

vyhrievane sedadla to istoniesu.:
mozesmat elektricku sedacku alebo bedrovu opierku , isto mas airbagy v sedadale isto mas hlasenie zapnuteho pasu takze kable tam idu na tento senzor.....

a pozri sa nato aj z logickej stranky : pokial by to bolo aj vyhrievanie aty bi si ho aktyvoval ako by si ho ovladal alebo by stale palilo a zohrievalo by ti pr**l?
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“