pohybove senzory alarmu

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: pohybove senzory alarmu

Příspěvek od mirke »

Pokud budeš mít vybitou baterku v klíčku, tak jí budeš muset vyměnit, protože ani nenastartuješ...

Uživatelský avatar
uncompromised
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2786
Registrován: 19.06.2010 22:11

Re: pohybove senzory alarmu

Příspěvek od uncompromised »

mirke píše:Pokud budeš mít vybitou baterku v klíčku, tak jí budeš muset vyměnit, protože ani nenastartuješ...
místo toho nouzového klíčku, tam měli dát náhradní baterku :D

Uživatelský avatar
lukasko144
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2526
Registrován: 25.06.2009 21:40
Bydliště: Malacky, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: pohybove senzory alarmu

Příspěvek od lukasko144 »

mirke píše:Pokud nemáš na B sloupku tlačítko, tak nemáš vnitřní hlídání pohybu, takže ani když se tam zamkneš a ani když tam budeš otevřeným oknem strkat ruku tak to nezpustíš. Ale vyzkoušíš to tak, že dálkou zamkneš a pak odemkneš u řidíče za pomocí plastového klíčku co máš v dálkáči. Po otevření dveří by to mělo houkat.
Prave pred chvilou sme to skusali u clubaka Hraska. Ten nema na B stlpiku vypinac, dovolim si tvrdit, ze nema dorabane senzory vnutorneho pohybu, aj ked ich nema v stropnej konzole, ale take skarede zastrcene v obkladoch A stlpika a po zamknuti samych seba vo vnutri to po chvilke hukalo.. Sice som cakal vacsi hukot zo sireny, ale fungovalo to..
06/2009: Passat Variant 2.0 TDI 2008 103 kW BKP 4Motion Highline Foto CZ , Foto SK
07/2007 - 05/2009: Skoda Fabia 1.4 MPI Foto
12/2006 - 06/2007: Skoda 130 Foto

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: pohybove senzory alarmu

Příspěvek od global »

lukasko144 píše: Prave pred chvilou sme to skusali u clubaka Hraska. Ten nema na B stlpiku vypinac, dovolim si tvrdit, ze nema dorabane senzory vnutorneho pohybu, aj ked ich nema v stropnej konzole, ale take skarede zastrcene v obkladoch A stlpika a po zamknuti samych seba vo vnutri to po chvilke hukalo.. Sice som cakal vacsi hukot zo sireny, ale fungovalo to..
pokial niesu v strede tak to je dorabka
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

MarcosPassat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 05.03.2010 14:53
Bydliště: Praha

Re: pohybove senzory alarmu

Příspěvek od MarcosPassat »

ahoj,

mám stejný problém, alarm mi prostě nefunguje, na sloupku zevnitř auta mám dvě tlačítka...
zkoušel jsem se zamknout v autě, otevřít okno a jít pryč a pak sahat do auta a nic.

známej má superb a tam stačí když jsou otevřenýokna tka po minutě projít blízko auta a už houká...u mě vůbec nic...můžu si v klidu vybrat celý auto a stejně to nehouká..fakt nechápu...

Uživatelský avatar
Jelko4
Profík
Profík
Příspěvky: 1105
Registrován: 13.08.2008 13:32
Bydliště: SK-Trnava

Re: pohybove senzory alarmu

Příspěvek od Jelko4 »

skus si sadnut do auta, nehybat sa 1 minutu a potom sa pohni.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“