Nefunkcne manualne otvaranie zadneho kufra

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Rabbit-ko
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 28.06.2013 21:08
Bydliště: Trenciansky kraj

Nefunkcne manualne otvaranie zadneho kufra

Příspěvek od Rabbit-ko »

Ahojte mam sedan a zadny kufor mi raz ide otvorit pomocou "znaku na kufre" a raz nie. Je to nahodne, v poslednom case ale skor nejde otvorit ako ano 8) . Pomocou dialkoveho na kluci to ide vzdy.
Predpokladam ze tam bude chybne tlacidlo ktore sa zatlaci po prevrateni znaku.

Vedeli by ste mi poradit ako sa dostanem k tomu mechanizmu? nejaky manual co treba dat dole aby som neznicil polovicu auta :lol:
Passat BlueMotion 1,9, r.v.2007

JirkaVys
Profík
Profík
Příspěvky: 1110
Registrován: 11.09.2016 14:37

Re: Nefunkcne manualne otvaranie zadneho kufra

Příspěvek od JirkaVys »

20171114_113214.jpg
Nic extra, na víku dveří zevnitř sundat tapec, v zahybu uprostřed spíše níže jsou po celé šířce 3 torx šrouby + 1 schovaný v držáku trojúhelníku a pak jen opatrně vycvakat tapec z kovové konstrukce.
U mě pomohlo u spínače znaku více prihnout ten kousek plechu směrem do spínače, co stlacuje spínač a od té doby klid.
Ideální je asi výměna za nový spínač, za tu dobu už budou kontakty uvnitř spínače zoxidovane atd. Ale funguje to, nicméně jsem stejně zvyklý otvírat přes dálku a znak moc nepoužívám.

s0ny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 292
Registrován: 06.09.2009 14:30

Re: Nefunkcne manualne otvaranie zadneho kufra

Příspěvek od s0ny »

Často je to vinou zlomených kabelů. Měl jsem to tak na CC. Nejdříve mi nešlo otevírat pomocí znaku, ale nějak se mi to nechtělo řešit. Odcházejí tam občas ty spínače a myslel jsem si, že to je ono. Po roce to začlo blbnout úplně a vygradovalo to tím, že jsem přepnul světla a vyskočil mi kufr. Spínač ve znaku byl nakonec ok a po výměně svazku vše šlapalo. Svazek s konektory v autorizáku stojí cca 800Kč a vyměníš to za půl hodiny. Nemusí se samozřejmě nic pájet, ale jen se propojuje vše různě barevnýma konektorama.

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“