kodování new podvolantovky HELP HEL

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

kodování new podvolantovky HELP HEL

Příspěvek od jaroušek »

čest, jen rychlý dotaz, budu měnit budíky a volant a jednotku, vše z new CC,když budu kodovat tu novou jednotku tak jednoduše si vezmu kod ze staré, nechám vypočíst výbavu, zaškrtnu jen maxidot, nechám vypočítat kod a tento tam šoupnu??je to tak??díky
Naposledy upravil(a) jaroušek dne 19.08.2010 12:28, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: kodování new podvolantovky

Příspěvek od global »

kodovanie podvolantovky je ine

http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=131&t=163059" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: kodování new podvolantovky

Příspěvek od jaroušek »

to global díky moc, sice jsem z tohoto v prde... ale nějak to zkusím.nakoduju tam hned ten tvůj kod a uvidím :) měj se

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: kodování new podvolantovky HELP HEL

Příspěvek od jaroušek »

tak je to tady, mnoho problémů.......při montáži jsem zjistil, že jsem měl 2 patronový bag, nyní mám jednopatron, nesedí mi konektor.hlásí mi to milion chyb, nakodoval jsem jednotku tím číslem jak má global asi 0200512 nebo tak nějak, volant nemohu tedy zapojit, tak nevím, jak pokračovat.budu muset sehnat ten kroužek, nemáte někdo či musím objednat ve VW? a nechcete mi poslat na vás někdo číslo abych se poradil??děkuji. a snad mě neukamenujete, myslel jsem, že to bude pohoda, do jiných věcí fakt nevrtám.mám ofiko vagínu 908.2 díky

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: kodování new podvolantovky HELP HEL

Příspěvek od Alficek »

Nejde ten konektor na tom kroužku přepinovat?

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: kodování new podvolantovky HELP HEL

Příspěvek od jaroušek »

to alfiček tak to vůbec nevím, objednal jsem ten jinej kroužek s indexem B ale ani nevím, jak se to vymění.nevíš náhodou??

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: kodování new podvolantovky HELP HEL

Příspěvek od Alficek »

Mám taky dvoupatronu, měnil jsem komplet podvolantovku s páčkama a kroužkem kvůli dodělání maxidotu (starej červenej), naštěstí vše pasovalo ok.
Někde tady už kluci psali, že na jeden okruh stačí dát odpor (nevím, s jakou hodnotou), čímž simuluješ přítomnost pyropatrony, druhej okruh napojit normálně na bag.
Nevím ale, pokud jsi např předtím neměl MF volant a teď ho máš, zda ten kroužek nakonec nebudeš muset vyměnit (zda i ten starej má v sobě dostatek vodičů na všechny spínače, zda na MF nejsou jiný kroužky.
Určitě to tady už někdo z kluků pitval, kdo to předělával na novou generaci.

Uživatelský avatar
global
Závodník
Závodník
Příspěvky: 567
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Zilina

Re: kodování new podvolantovky HELP HEL

Příspěvek od global »

Alficek píše:Mám taky dvoupatronu, měnil jsem komplet podvolantovku s páčkama a kroužkem kvůli dodělání maxidotu (starej červenej), naštěstí vše pasovalo ok.
Někde tady už kluci psali, že na jeden okruh stačí dát odpor (nevím, s jakou hodnotou), čímž simuluješ přítomnost pyropatrony, druhej okruh napojit normálně na bag.
Nevím ale, pokud jsi např předtím neměl MF volant a teď ho máš, zda ten kroužek nakonec nebudeš muset vyměnit (zda i ten starej má v sobě dostatek vodičů na všechny spínače, zda na MF nejsou jiný kroužky.
Určitě to tady už někdo z kluků pitval, kdo to předělával na novou generaci.
kablikov je tam dost aj u starých
http://www.x-dent.sk" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“