jak na piny při předělání new budíků

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

jak na piny při předělání new budíků

Příspěvek od jaroušek »

tak chlapáci, snad poslední rada, pěkně prosím, při přepinovávání jsem to pojebal bo jsem si spletl číslo 18 s číslem 16, tudíž jsem špatně dal asi 4 piny, pak jsem si toho všiml a snad to dal do pořádku.JEN si nevím rady s pinem č.15 na starém konektoru. Je k němu napsané CAN WAKE- combi a na novém štekru asi nemá být či co.kam ho mám vrazit???tady je link na ten návod, německy neumím a překladač je mizerný.tak díky moc http://www.passat3c.info/cms_neu/index.php?page=890" onclick="window.open(this.href);return false;

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: jak na piny při předělání new budíků

Příspěvek od Alficek »

Podle návodu zapojení starých pinů 14 a 15 odpadá.

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: jak na piny při předělání new budíků

Příspěvek od jaroušek »

Alficek píše:Podle návodu zapojení starých pinů 14 a 15 odpadá.
děkuji ti moc, já ho zasunul, tak to znovu rozdělám a tu 15 tedy zaizoluji.Však ale jak jsem psal, že mám v prvních čtyřech pinech bordel, jelikož jsem si spletl číslo 18 s číslem 16, můžeš mě ujistit v to, že na sterém štekru jsou obsazeny piny 18,17,15,13 ta 14 si myslím, že tam nebyla.z tohoto fota mi je jasné, že 18,17,15 a 13 tam ještě má zapojené ale 14 tam není.tak ale tedy pokud tam nebyla, vyhodím jen tu 15 a mělo by to být o.k. tady je to foto
17[1].jpg

Alficek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 450
Registrován: 20.01.2010 14:04
Bydliště: Taus

Re: jak na piny při předělání new budíků

Příspěvek od Alficek »

14tka by měla být stínění jen té 15tky, která se stejně nezapojuje, tak je to fuk, takže 14 a 15 nezapojovat.
Propojení konektorů máš tady http://www.passat3c.info/cms_neu/images ... sliste.txt" onclick="window.open(this.href);return false;
levá strana nový konektor, pravá strana starý konektor, podle toho bys to měl zvládnout.

Uživatelský avatar
jaroušek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 344
Registrován: 07.01.2009 11:50
Bydliště: Bruntál

Re: jak na piny při předělání new budíků

Příspěvek od jaroušek »

to alfíček : tak díky moc, jsem tu 15 zaizoloval a vypadá to, že vše maká.jaště mám problém s bagem ale snad to bude něco jiného.měj se

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“