Chromovane listy kolem oken na pasat B6

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
Nikjurob
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 224
Registrován: 12.08.2010 19:36
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Chromovane listy kolem oken na pasat B6

Příspěvek od Nikjurob »

Caute sxhanim chromovane listy kolm oken mam poasat 2.0 r.2006 sedan!!Ted tam mam ty cerna a chtelbych sehnat ty hromovane nevi nekdo kde a za kolik?

Uživatelský avatar
halajcik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 71
Registrován: 26.04.2010 09:15

Re: Chromovane listy kolem oken na pasat B6

Příspěvek od halajcik »

Hlavně jestli to vůbec jde jednoduše vyměnit...Myslím, že už jsem tady někde četl, že na trendlinech a sportlinech to jde těžce...

Uživatelský avatar
neexterA
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 410
Registrován: 04.02.2010 19:53

Re: Chromovane listy kolem oken na pasat B6

Příspěvek od neexterA »

halajcik píše:Hlavně jestli to vůbec jde jednoduše vyměnit...Myslím, že už jsem tady někde četl, že na trendlinech a sportlinech to jde těžce...
mam je doma nachystany na vymenu a z toho co jsem se dozvedel, to sikovny clovek, ktery mel treba rozdelany dvere atd.. zvladne. Ja ovsem ne, takze cekam na nakou dobrou dusi :)
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=154843" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“