Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
kimik
Profík
Profík
Příspěvky: 1062
Registrován: 29.06.2009 18:41
Bydliště: Kladno a okolí...

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od kimik »

Tohle běžně opravuju.... kdyžtak SZ... :wink:
KiMiK.

fafos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 09.04.2013 20:01
Bydliště: Most

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od fafos »

Díky za nabídku...uvidíme...
VW Passat variant 3C 2.0Tfsi

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od Qido »

Nene, právě že neuvidíme! Když to nebude fungovat! :-D

fafos
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 09.04.2013 20:01
Bydliště: Most

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od fafos »

:-) :-)
VW Passat variant 3C 2.0Tfsi

Uživatelský avatar
rakosnicek23
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 311
Registrován: 29.03.2015 23:18
Bydliště: Vysočina

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od rakosnicek23 »

Zdarec,
dneska sem se byl po 3 měsících podívat ze spodu na svého Passata B6 a nasel jsem na zadní nápravě (viz foto) přeřazenou tyčku (nedávno se mě "proběhl" zajíc pod autem), ktera je součástí čidla. Předpokládám že to je na regulaci sklonu xenonu při zatížení zadní nápravy (nivelační čidlo?)
Poradíte mě prosím (odkaz) kde se dá sehnat nový? Neznám přímo název tehle součástky tak se mě nedaří nic najít. :|

Btw: Nehází to žadnou chybu. V tuhle chvíli asi "peru" protijedoucí řidiče..

Díky moc. (Nechtěl sem vytvářet zbytečne další topic tak sem to dal jsem)
Přílohy
cidlo.jpg
VW Passat B6 2007 highline, 2.0 TDI 125 kw DSG BMR
http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=132&t=310884

Uživatelský avatar
Qido
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3029
Registrován: 26.10.2012 20:04
Bydliště: Praha

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od Qido »

Honzapraha má. Zánovní, prakticky nové za 1200,- čidlo náklonu světel, stejné s octavií.

lenochod
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.11.2011 22:17

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od lenochod »

zdravím,

mám problém s levým xenonem 3C0941751G. Už dříve mi odešla řj. xenonu. Počítač psal že nefunkční naklápění. Rozebral jsem světla a přeházel jsem všechny jednotky abych věděl co odešlo. Byla to jednotka natáčení. Cca 4 měsíce klid. Opět stejná hláška a světlo nesvítí. Pro jistoto jsem koupil zde origo D1S výbojky a vyměnil rovnou obě. Jen abych vyloučil výbojku. Světlo nic. Poté jsem opět přehazoval všechny jednotky (postupně) ale furt nic. nevíte co mám hledat dál?

lenochod
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 41
Registrován: 17.11.2011 22:17

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od lenochod »

lenochod píše:zdravím,

mám problém s levým xenonem 3C0941751G. Už dříve mi odešla řj. xenonu. Počítač psal že nefunkční naklápění. Rozebral jsem světla a přeházel jsem všechny jednotky abych věděl co odešlo. Byla to jednotka natáčení. Cca 4 měsíce klid. Opět stejná hláška a světlo nesvítí. Pro jistoto jsem koupil zde origo D1S výbojky a vyměnil rovnou obě. Jen abych vyloučil výbojku. Světlo nic. Poté jsem opět přehazoval všechny jednotky (postupně) ale furt nic. nevíte co mám hledat dál?

Je pravda, že jednotka zas kaput, ale když jsem tam dal z druhého světla která je funkční tak nic. Když jsem tam dal funkční jednotku, tak jsem tak ještě hodil funkční jednotku výbojky, ale furt nic. Takže jsem nastrojil cele světlo funkčníma věcma a světlo furt nesvítí. I H7 na přísvit nová a nic. Stále jen svítí jen parkovačka.

pavlasss
Řidič
Řidič
Příspěvky: 115
Registrován: 22.11.2015 02:42
Bydliště: Brno

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od pavlasss »

Zdravím Vás klubáci,
před týdnem mě taky zastihla tato chyba. Co Vám budu povídat, po přečtení všech příspěvků jsem měl slušně naděláno v kalhotech :oops:
Nakonec to byla jen prasklá žárovka přísvitu do zatáček :good:
Co se týče kontrolky, tak jen svítila, neblikala.
Po nastartování bez chyby, po vytočení kol se chyba objevila...

Mafi 1893
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 28.01.2017 19:19

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od Mafi 1893 »

Zdar chlapi. Da se sehnat motorek na automaticky naklon svetel?

Mafi 1893
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 19
Registrován: 28.01.2017 19:19

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od Mafi 1893 »

Před rokem a půl sem měnil motorek na pravým světle. Po výměně dobrý. Potom tam začala blikat kontrolka světel ale ty fungovala. Po vypnuti a zapnutí klíčů dobrý. Apaj za nějakou dobu znovu a tak pořád dokola. A ted najednou konec. Svetla spadla dolu a uz se nesrovnaj. Při jízdě se pravá žárovka jakoby klepe. Můžete mi nekdo poradit. Díky

Konvex13
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 11
Registrován: 21.05.2016 11:32

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od Konvex13 »

Ahoj,mám podobný problém..když nastartuju světla udělají normálně rozcvičku ale když se rozjedu tak po chvilce to vyhodí chybu automatických světel...na vagu píše "02630-napájení snímače polohy otočného modulu-vlevo" světla normálně fungují,přísvit taky i rozcvička ale toto prostě vždy po chvilce napíše. nevíte někdo co s tím ? už jsem z toho marný...nedávno se opravoval motorek na pravém světle a chvíli to chodilo normálně bez chyby. potom začal při určitém natočení volantu a teď už pořád jak jsem psal nazačátku...

RomanCejny
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 1
Registrován: 23.03.2018 11:35

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od RomanCejny »

Zdravím ,rady a tipy jsem si zde přečetl a fakt pecka,ale radsi se ještě optam než se do toho pustím ..
někdy při jízdě ne vždy rozsvítí kontrolka “aut.svetla nefunkční” svetla ale funguji dále ,ale někdy světlomety spadnou dolu a svítí do země takže naprd ,někdy pomůže vypnout zapnout motor a vše ok ,ale někdy ne .Servis po diagnostice tvrdí ze je vadný motorek v levém světlometu ze prý je pilotní tudíž prý vyměnit cely světlo pač prý motorek jen vyměnit nelze ,ale bohužel mam Xenony a cenová relace je docela vyšší .. Náhodou nesetkali jste se už s tím ?? Dekuji Passat B6 3C Variant

Uživatelský avatar
Jirka.
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 6214
Registrován: 12.05.2010 00:53
Bydliště: Praha

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od Jirka. »

Na motorku odchází snímač, bohužel to není samostatně prodejný díl, jedině někde na vrakáči vybrat z rozbitého světla. Použité plně funkční nevysvícené světlo mám 5000 Kč, je na autě, dá se vyzkoušet.
ŠKODA 1000MB DE LUXE
ŠKODA 136GL Tuzex
Pásovec 3C 2.0TDI BKP Highline DSG
ŠKODA Octavia RS CEGA

Uživatelský avatar
vwento
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 317
Registrován: 04.12.2008 23:22
Bydliště: Brno

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od vwento »

Tak bohuzel musim obnovit toto tema. Passat 2006, Bi-xenony, zavada trva uz delsi dobu. Ihned po vlozeni klicku, jeste ani nemusim startovat, mi vyskoci na maxiku Aut. svetla nefunkcni, navod k obsluze. Po nastartovani dela rozcvicku pouze pravy xenon a jenom dolu a nahoru, do stran uz ne. Levy xenon se ani nehne. Za jizdy sviti potkavaci i dalkova, prisvit do zatacky nefunguje. Jinak vsechny zarovky jsou v poradku. Sroubky dotazeny, propajeny kontakty na snimaci, nove vybojky. Kodovani nedovoleno, zakladni nastaveni nedovoleno. Vse fungovalo vcetne prisvitu a rozcvicky do vsech stran, jednotky ani nic se nemenilo. Co by to jeste mohlo byt?? diky moc.

Addresa 55: Reg.sklonu Xenon? Labely: User\5M0-907-357-V1.clb
Objednací ?íslo ?ídící jednoky: 5M0 907 357 HW: 5M0 907 357
Systém a/nebo verze: AFS-Steuergeraet X016
Kódování: 0000001
?íslo dílny: WSC 00028 028 00001
Další informace: ID-L fehlt AFS-Lst.-Modul l .... ID-R fehlt AFS-Lst.-Modul r ....
VCID: F1EF3153E87F5396E43-80A4
5 závad nalezeno.

01042 - ridici jednotka neni kodovana
000 - - - Kontrolka závad ZAP
info o závad?:
Stav závad: 11100000
Priorita závad: 2
Frekvence závad: 1
Po?ítadlo reset?: 149
Indikace ?asu: 0

02656 - vystupni vykonovy stupen pro levy svetlomet: zadne kodovani
000 - - - Kontrolka závad ZAP
info o závad?:
Stav závad: 11100000
Priorita závad: 2
Frekvence závad: 1
Po?ítadlo reset?: 149
Indikace ?asu: 0

02657 - vystupni vykonovy stupen pro pravy svetlomet: zadne kodovani
000 - - - Kontrolka závad ZAP
info o závad?:
Stav závad: 11100000
Priorita závad: 2
Frekvence závad: 1
Po?ítadlo reset?: 149
Indikace ?asu: 0

01539 - svetlomety nejsou serizeny
005 - zadne; nebo spatne zakladni nastaveni / prizpusobeni - Kontrolka závad ZAP
info o závad?:
Stav závad: 11100101
Priorita závad: 2
Frekvence závad: 1
Po?ítadlo reset?: 149
Indikace ?asu: 0

02071 - mistni datovy BUS
014 - defekt - Kontrolka závad ZAP
info o závad?:
Stav závad: 11101110
Priorita závad: 2
Frekvence závad: 1
Po?ítadlo reset?: 149
Indikace ?asu: 0
Datum: 2019.02.08
?as: 03:38:33

Zajimave je ze soucasne ID-L fehlt a ID-R fehlt a posledni zavada 02071 BUS defekt. Kabelaz jsem kontroloval jen narychlo a nechce se mi verit ze by byla nekde poskozena.
B6 BKC

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“