Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
sf777
Řidič
Řidič
Příspěvky: 135
Registrován: 10.09.2009 08:22
Bydliště: Vranov nad Topľou

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od sf777 »

mirke píše:Takže to vypadá na trafo (řídící jednotka pro startování xenonu), po prohození z druhého světla výbojka svítí.
No vidiš. Dobrá praca. Pozri si tuto stranku. http://www.xenonybn.sk/ Urcite si tam nieco najdes. :mrgreen: zavolaj tam a oni ti poradia
Passat B8, 140kw, 6/2018, 2.0 TDI, DFHA, DSG 7°, 4Motion

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od mirke »

Objednal jsem z autokelly. To trafo co odešlo je ještě původní s logem VW, ale na druhém světle je už vyměněné, je to též Valeo, ale již bez loga VW a nějaké další označení přesně odpovídá tomu co prodávají v Kelly. Někdo to musel měnit již v DE.

madman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 30.10.2008 11:40

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od madman »

zdar tak mam podobny problem ... sviti mi aut, jizda svetla nefunkcni ... akorat mi nebaha ani jedni svetlo ani nahoru a dolu ani doleva doprava ... nejaka rada ??

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od mirke »

A svítí ti světla nebo aspon jedno? VAG něco ukazuje? Každopádně asi rozebrat, vyndat světla, zkusit dotáhnout šroubek pod výbojkou. Nevím když by odešla třeba rj pro natáčení čočky na jednom světle, že by to nechodilo ani na jednom světle?
Občas nějaká závada odstaví některé funkce celkem nelogicky...

madman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 30.10.2008 11:40

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od madman »

vAG zprovoznuji ale sviti uz oba svetla cekal sem 3dny na novou roznětku vybojky .. myslim to co je pod svetlem ...
Naposledy upravil(a) madman dne 03.12.2011 19:34, celkem upraveno 1 x.

madman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 30.10.2008 11:40

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od madman »

vim ze to pred tim 100proc jelo

madman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 30.10.2008 11:40

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od madman »

zkontroloval sem pojistky ... vse je ok ... tak uz nevim ... nejede ani jedno svetlo ani levo/pravo ani nahoru/dolu nevim co stim, vcera sem svetla kompletne rozebral motorky i ta halova sonda ven a zmena zadna ani tuk .. pripada mi blbost aby to jen tak prestalo jit na obou svetlech ... nekde bude nejaka prkotina ktera to odstavuje ... nekdo z OV a okoli kdo by mohl pomoci ?

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od mirke »

Jak jsem psal chyba může být jen na jednom světle ale "logika" vyhodnocení chyby odstaví obě. Mě když odešlo trafo na jednom světle,tak nefungovalo přisvědcování do stran ani na jednom světle. Takže jedině na VAG zda se tam něco neukáže. Nenapadá mě jak jinak otestovat chybu řj co má nastarosti natáčení, když Ti to nejede ani na jednom světle.

madman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 30.10.2008 11:40

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od madman »

tak vag mi pise jednotky nenakodovany ,.... je tady nekdo z OV a okoli co by mi stim mohl pomoci ???

Uživatelský avatar
mirke
Pilot
Pilot
Příspěvky: 840
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hradec Králové

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od mirke »

Zkusit udělat základní nastavení?

madman
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 30.10.2008 11:40

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od madman »

nejde mi to .. proto zadam o pomoc nekoho kdo tomu rozumi ...

Uživatelský avatar
kamenskyvita
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 06.12.2011 21:59
Bydliště: Kaplice

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od kamenskyvita »

tak demontáž světel mě asi čeká taky....taky mi to píše automatická světla nefunkční.to mám teda radost :-(

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od ejne »

da sa opravit aj svetko kde ti pise chyba senzoru natocenia. ajked viacery vravia ze sa to neda a terba nove svetlo....
uz som to zopar SK klubakom robil
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

MarcosPassat
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 05.03.2010 14:53
Bydliště: Praha

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od MarcosPassat »

ahoj,
tak mám uplně stejný problém jak psal mirke:
Píše mi natáčení světla nefunkční, bliká kontrolka světla na palubce. Ale nesvítí mi pravej xenon a přisvěcování do strany nejde ani napravo ani nalevo (levej xenon svítí normálně)??? Mám teda samozřejmě bixenony s natáčením a přisvěcováním do zatáček. Po nastartování se čočky obou xenonu normálně projedou nahoru, dolů, doleva doprava.

včera jsme se v tom lehce poštrachali a xenon začal zas svítit, dneska po druhém startu zas přestal svítit :( takže nechápu

Jestli je tam jen něco povoleného nebo blbne ta řídící jednotka pro start xenonů. Mimochodem na kolik ta jednotka vyjde?
A ještě se zeptám, co jsem tady tak pročítal, tak jediná možnost jak vyměnit výbojku, je sundat přední nárazník a až poté vyndat světla?
Pokud budu muset měnit celou jednotku, tak je mi jasné, že to budu muset vyndat komplet ty světla..

díky

Uživatelský avatar
Dannys
Řidič
Řidič
Příspěvky: 122
Registrován: 13.05.2008 13:39

Re: Automatická jízdní světla nefunkční - odstraněno

Příspěvek od Dannys »

Ahoj takže jsem další adept auto mně hlásí natáčení světla nefunkční a sviti chyba oranžov na palubce .Xenony svití normál žádna změna jen víc kdy zatočím např kruháč tak mně to vyhodí tu hlašku tak nevim.
No smoke ,No fun :-)FRS 07 black concept - ukradeno, PASSAT VAR 2.0TDI BMP model 07.Prodám

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“