Jak vyměnit vstřikovač?

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Jak vyměnit vstřikovač?

Příspěvek od patrikrs »

Prosím o radu jak vyměnit vstřik na passatu 3C, kolega stojí v rakousku tak tam ráno jedu ho měnit, na tomhle autě jsem to ještě nedělal, tak ať mě něco nepřekvapí, je třeba něco specíálního? Díky za nějaký návod. Patrik

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyměnit vstřikovač?

Příspěvek od svanco »

Hoši se hodně citíte.Dáva se to do střihu vačky ma se hned zkontrolovat nastaveni ostaních.Vše je na dany moment a má přesné nastavení.Aby jste neudělaly vic škody jak užitko je to PD ? Pokud je to pod vačkou a to pro nezkušeného nemechanika velkéj krok

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyměnit vstřikovač?

Příspěvek od patrikrs »

svanco píše:Hoši se hodně citíte.Dáva se to do střihu vačky ma se hned zkontrolovat nastaveni ostaních.Vše je na dany moment a má přesné nastavení.Aby jste neudělaly vic škody jak užitko je to PD ? Pokud je to pod vačkou a to pro nezkušeného nemechanika velkéj krok
Je to PD 8ventilů, to dáme ne? :-))

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyměnit vstřikovač?

Příspěvek od svanco »

Pružina má přesny počet otáček pro stlačeni pro dotažení , pak dojde k povelní o danou míru.Věe to dotahuje na moment + uhloměr pokud se citite a auto pojede bez následku beru tě za mechanika :D

Uživatelský avatar
patrikrs
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1446
Registrován: 24.02.2008 22:22
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyměnit vstřikovač?

Příspěvek od patrikrs »

svanco píše:Pružina má přesny počet otáček pro stlačeni pro dotažení , pak dojde k povelní o danou míru.Věe to dotahuje na moment + uhloměr pokud se citite a auto pojede bez následku beru tě za mechanika :D
Héj strašíš, na něčem se naučit musíme :D

Uživatelský avatar
svanco
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2295
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OpavWa
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak vyměnit vstřikovač?

Příspěvek od svanco »

Jasan ja vim co děláme a co to obnaši.Vem do kapsy hned tu eletrickou větev jak je to v oleji tak se to pak rado láme .
Cestou vemete hned motor no :)

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“