zarosene svetlo

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zarosene svetlo

Příspěvek od KJirka »

mě se kdysi takhle rosily světla na Favoritu. Myslíš, že ta informace má pro majitele CC nějaký význam ? Já myslím že asi podobnej, jako že se tvýmu tátovi rosil Focus.
Měl jsem starší CC, mám nový CC a co pamatuju, několikrát se mi to s tím rosením u obou aut stalo taky. Vyschlo to a bylo to zase v klidu. Prostě občas se to stane. Proč ? Nevím. Ale jestli není světlo nějak mechanicky poškozený, není důvod aby se rozlepilo. Prostě to považuju za velmi nepravděpodobný.
Takže ještě jednou : sundat šprcku, nechat pořádně vysušit a zase pořádně zavřít. Pokud se to stane znovu, začít teprve pátrat po nějakých netěsnostech.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: zarosene svetlo

Příspěvek od johnyG »

Tak pokud se ti to stávalo u obou tak si se s tím možná smířil. Mě by to prostě vadilo a řešil bych to. Focuse sem taky pouze otevřel a nechal vyschnout. Pak se to ukázalo znova tak sem to teprve rozebíral. Prostě pokud se tohle objeví tak to nejni normální a mělo by se to řešit. Kor pokud tam jsou xenony. Tej elektronice to prostě nesvědčí. Tím ti samozřejmě neberu tvůj názor a nikomu nevnucuju moje rady. Pouze píšu jak sem ti řešil já. A nesrovnavej focus s fanoušem, to je fakt trochu mimo. :D

Uživatelský avatar
KJirka
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 14864
Registrován: 09.04.2009 09:33
Bydliště: Chomutov

Re: zarosene svetlo

Příspěvek od KJirka »

To není můj názor, to je moje vlastní zkušenost se stejným typem auta a stejným světlem. Prostě to ty světla občas udělají. Není první ani poslední, komu se to stalo.
Nejlepší servis je ten, kterej nebudeš nikdy potřebovat.
VELKÁ RADOST JE, KDYŽ SE AUTO KUPUJE, ALE JEŠTĚ VĚTŠÍ, KDYŽ SE PRODÁVÁ !

Uživatelský avatar
johnyG
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vysočina

Re: zarosene svetlo

Příspěvek od johnyG »

Ale tak snad to má nějaký důvod. A ne že to prostě ty světla dělají. Vše se dá řešit a vyřešit.

Uživatelský avatar
Soerte
Řidič
Řidič
Příspěvky: 68
Registrován: 23.07.2008 22:41
Bydliště: Senica

Re: zarosene svetlo

Příspěvek od Soerte »

Dnes som to vysusil fenom a znova nasadil tie gumy.... ked som ich daval dole nezdalo sa ze by boli zle nasadene tak uvidim ci sa to bude opakovat....kazdopadne vody tam bolo vela a zhruba tyzden nez som to vysusil.... dam vediet keby sa to opakovalo.
Thank you,come again :-)

- Bora, 1,9SDI r.v. 1999
- Passat CC, 2.0TDI r.v. 2009

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“