Otvírání dveří

2005 - 20..

Moderátoři: KJirka, ejne, pásovec

Pravidla fóra
Moji milí příznivci nových Passatů, předtím než založíte nové téma důkladně projděte FAQ a ostatní témata, případnì použijte VYHLEDÁVÁNÍ.
Fotky svých Passatů vkládejte do podsekce (ne)Jen můj Passat 3C / CC a nezapomeňte u fotek mazat RZ.
Poptávky a nabídky do této sekce nepatří. Neslušná, hrubá, výhružná slova a jinak zákonem nepřijatelné texty budou smazána.
S problémy týkající se chodu sekce se na mě obracejte v SZ.
pásovec
Odpovědět
2david5
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 9
Registrován: 10.08.2010 20:14

Otvírání dveří

Příspěvek od 2david5 »

Zdravím všechny!
Prosím o radu,mám cca 1 měsíc VW Passat Variant 3C 1,9 TDI rv. 07. Stala se mi taková věc,že před týdnem mi přestalo fungovat otvírání dveří zvenku na straně řidiče. Už jsem plánoval servis,ale dnes v tom jemně luplo a zámek zase funguje?! Máte s tímto někdo nějakou zkušenost? Dělá to často? Díky za každou radu! A ještě se chci zeptat,nestahuje mi el. okno LZ dveří. Nahoru funguje jak má,ale dolu jen od řidiče.Asi vadný přepínač? Je složitá výměna,zvládne to laik?
Díky všem,co poradí!!

Uživatelský avatar
ejne
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1520
Registrován: 14.09.2008 17:43
Bydliště: SVK ( SLC, SL )
Kontaktovat uživatele:

Re: Otvírání dveří

Příspěvek od ejne »

dvere rozobrat do skrutky je otazka cca 35 min. dnes sa otom presvecdil aj jeden klubak. nooo treba mat uz trosku prax. ked so to robil 1vy krat trvalo mi to 2 hod. oprava mikrospinaca je to iste ako v starom B5.5 cize rozobrat a prepajkovat. co sa tyka toho ze ti to nejde tak mozno len vypinac vymenit. to je jednoduche len zhodit tapacir a vymenis to .
VW Passat 2.0 103kw Sportline = Moje presuvadlo
Najväčšou hrozbou v cestnej premávke sú autá, ktoré sú rýchlejšie než schopnosť ich vodičov myslieť

Odpovědět

Zpět na „Passat 3C / CC“